בצל מחאות האוהדים: רק 0:0 ביתי לצ'לסי מול ברייטוןניצחון יקר למילאנו על באיירן, אנאדולו מחצה את ריאלבאיירן מינכן על סף זכייה באליפות, שאלקה ירדה ליגה קלינגר: ''חולמים על זכייה בגביע, מרוכזים בהישארות''ניצחון מאליפות: מכבי ת''א עלתה ל-0:2 בגמר הכדורעףעשתה את שלה: הפועל תל אביב העפילה לרבע הגמראוראל גרינפלד ישפוט בטורניר הכדורגל האולימפי בטוקיולא כוחות: הפועל אילת דרסה 60:123 את עירוני נהריהקארצב: ''קיבלנו את הסטירה בזמן, זה משחק על החיים''''אנחנו עושים משהו בשביל נס ציונה והכדורסל הישראלי''
שחקני נבחרת ישראל חוגגים (אסף הופמן)

מומחי הווינר קבעו: נבחרת ישראל תנצח את מולדובה

רביעי | | 09:32    מאת מערכת ישראל ספורט

בווינר חוזים שאחרי ההפסד לדנמרק והתיקו מול סקוטלנד, הנבחרת של וילי רוטנשטיינר תשיג הערב (21:45) ניצחון בכורה בקמפיין מוקדמות המונדיאל 2022. בנוסף: אנגליה תכניע את פולין, איטליה את ליטא

הערב (רביעי, 21:45) נזכה לצפות בתצוגות כדורגל בינלאומיות כאשר ליטא תארח את איטליה, מולדובה את ישראל ואנגליה את פולין למחזור השלישי בשלב הבתים של מוקדמות מונדיאל 2022 שצפוי להיערך בקטאר.

המשחק המרכזי עבור הישראלים, יפגיש בין מולדובה לנבחרת המקומית שמגיעה לאחר תיקו מול סקוטלנד והפסד לדנמרק במחזורים הקודמים, ואילו מולדובה מגיעה לאחר תבוסה מול נבחרת דנמרק. מומחי ה-Winner מעריכים כי ישראל היא זו שתצא עם שלוש הנקודות מהמשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.25, למול ניצחונה של מולדובה שמוערך ביחס של פי 7.8. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.
 


במשחק השני של הערב תארח נבחרת אנגליה את נבחרת פולין. שתי הנבחרות מגיעות לאחר שבמחזור האחרון יצאו עם שלוש הנקודות ומקוות כל אחת לצאת עם הנקודות גם מהמפגש הזה. מומחי ה-Winner מעריכים כי האנגלים הם אלו שיצאו כאשר ידם על העליונה וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.2, למול ניצחונם של הפולנים שמוערך ביחס של פי 8.5. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 4.2.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שהארי מגווייר יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1-3 לאנגלים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 1,300 ש"ח, עם יחס זכיה של פי 130. במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שקמיל גרוסיצקי מפולין יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 2-1 לאורחים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 2,100 ש"ח עם יחס זכיה של פי 210.
 


במשחק השלישי של הערב תארח נבחרת ליטא את נבחרת איטליה. האיטלקים מגיעים לאחר רצף ניצחונות של חמישה משחקים כאשר לעומתם מגיעים הליטאים לאחר שני הפסדים. מומחי ה-Winner מעריכים כי האיטלקים ימשיכו ברצף הניצחונות ובכושר הטוב שהציגו במשחקים האחרונים וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.05, למול ניצחונם של הליטאים שמוערך ביחס של פי 14. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 6.5.

נגישות