נוריץ' שבה לפרמייר ליג, ווסטהאם חטפה 3:2 מניוקאסלאלישע לוי: ''הפועל חדרה מוכיחה שצריך לכבד אותה''דו''ח שיפוט חמור נגד חולון: ''מכרתם את המשחק''אבל בכדורסל הישראלי: יו''ר נהריה ניסים אלפסי נפטרקורצקי: ''אנחנו ממש לא בתחושה שכבר נשארנו בליגה''בבית''ר י-ם מאמינים: יאנקוביץ' לא יתעקש להישאר פהדני אבדיה לא קלע, 115:117 לוושינגטון על ניו אורלינסטוטנהאם ואברטון סיימו ב-2:2, צמדים לקיין וסיגורדסוןג'ודו: גפן פרימו זכתה במדליית הארד באליפות אירופהרביד גזל: ''זו יכולה להיות ההזדמנות האחרונה שלנו''
ראש הממשלה נתניהו עם יו''ר ההתאחדות חסון (צילום מסך)

נתניהו לחסון: ''נמצא את הדרך לפתוח את היציעים''

שבת | | 23:36    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר ההחלטה לאשר את המתווה שמאפשר כניסת 1,500 אוהדים ליציעים, ראש הממשלה נפגש עם יו''ר ההתאחדות לכדורגל והבטיח: ''חוזרים לחיים - גם בכדורגל''. חסון: ''הכדורגל חייב את התבלין הכי טוב''

יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון קיים הערב (שבת) פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שנועדה לבחון יחד חזרה בטוחה ומהירה ככל האפשר של האוהדים למשחקי הכדורגל. בפגישה השתתפו גם שר הבריאות יולי אדלשטיין, סגנו יואב קיש, והשר לבטחון פנים אמיר אוחנה, שהביעו תמיכה בכוונת ראש הממשלה לקדם את הנושא. 

כמו כן, הציג חסון בפני נתניהו את תוכנית העשור לפיתוח והנגשת הכדורגל לכל ילד בישראל, בדגש על הפריפריה. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר: "נמצא את הדרך לפתוח את הכדורגל בהקדם, במהרה בימינו, כי אנחנו מאמינים בכדורגל. אני אוהב כדורגל ואשמח לעזור ולפתוח אותו מהר עבור האוהדים".
 


יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון: "התמיכה של ראש הממשלה והשרים חשובה מאין כמותה. יש לנו את היכולת לוודא חזרה בטוחה של האוהדים ליציעים וחשוב שהדבר ייעשה כבר בתקופה הקרובה. הצגתי בפני ראש הממשלה והשרים את ההיערכות שבוצעה להכנסת אלפי אוהדים במשחקי ליגת העל והנבחרת ואני מאמין כי הוא והשרים ידעו לתרגם זאת להחלטות אופרטיביות שיאפשרו לאוהדים לחזור למקום הטבעי, למקום שהם ואנחנו כל כך רוצים לראות אותם שבים אליו. הכדורגל שלנו חייב את התבלין הטוב ביותר שלו. אני משוכנע כי רגע האיחוד הולך ומתקרב. ראש ההמשלה מייחס לתוכנית לפיתוח והנגשת הכדורגל לכל ילד חשיבות גדולה ורואה אותה כבת יישום״.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות