''שון ז''ל התאהב במכבי חיפה מילדות, הוא גורם מאחד''שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראל
וילי רוטנשטיינר עם שחקני הנבחרת (אסף הופמן)

רופרט מרקו יהיה עוזרו של רוטנשטיינר בנבחרת ישראל

רביעי | | 11:44    מאת אדי חליאבין

האוסטרי בן ה-57, שאימן את נבחרת הנוער בארצו, יגיע לישראל רק למשחקים ולא ישהה בארץ באופן קבוע. אלון חזן יאמן את הנבחרת הצעירה, יילה חוסה צפוי להתמנות למאמן הטכני, בן חיים יאמן את ההגנה?

שלושה שבועות לפני פתיחת קמפיין מוקדמות המונדיאל, המאמן וילי רוטנשטיינר ממשיך להשלים את הכוורת שלו. אחרי שאליניב ברדה ויוסי בניון סירבו לשמש כעוזרים של רוטנשטיינר, האוסטרי החליט להביא את בן ארצו רופרט מרקו בן ה-57, ששימש עד לאחרונה כמאמן נבחרת הנוער של אוסטריה. יש לציין כי זו הפעם הראשונה שעוזר המאמן של מאמן זר אינו ישראלי, כפי שהיה עם אלון חזן אצל אנדי הרצוג ורוטנשטיינר או טל בנין תחת לואיס פרננדס, כאשר מרקו יגיע לישראל רק לחלונות המשחקים ולא ישהה כאן באופן קבוע.

מאמן הנבחרת הצעירה המיועד, אלון חזן (אסף הופמן)
מלבד האפשרות שימונה עוזר מאמן שני ישראלי שיתמקד בשחקני ליגת העל (בעוד האוסטרי יעסוק בליגיונרים ובהכרת היריבות), רוטנשטיינר מעוניין לצרף שני מאמנים ישראלים, אחד שיעבוד עם שחקני ההגנה והשני עם שחקני הקישור וההתקפי. שמו של טל בן חיים, בלם בית"ר ירושלים, עלה כמועמד אפשרי לתפקיד מאמן ההגנה. ערן שדו ימשיך כמאמן הכושר, קלאוס לינדנברגר כמאמן השוערים. אלון חזן יעזוב את תפקיד עוזר המאמן ויתמנה למאמן הנבחרת הצעירה על חשבונו של ניר לוין, שכבר עזב את ההתאחדות לכדורגל לאחר חמש שנים. 

ימשיך להיות הקפטן. ביברס נאתכו (אסף הופמן)
בתוך כך, בהתאחדות ממשיכים במגעים לצירוף מנהל טכני זר ומנהלים קשר רצוף עם ההולנדי יילה חוס שמועמד לרשת את התפקיד שבו שימש רוטנשטיינר לפני שמונה למאמן הנבחרת. ההולנדי בן ה-50 מוכר לאנשי ההתאחדות לכדורגל והרצה כאן בעבר בקורסי פרו שונים. חוס בעל ניסיון בתפקיד דומה בנבחרות צעירות בהולנד, אימן בעבר את נבחרת אסטוניה ועבד בעבר בין השאר בפ.ס.וו איינדהובן. חוזהו יהיה לשנתיים. במקביל, ביברס נאתכו ימשיך להיות חלק משמעותי בנבחרת לצדו של ערן זהבי ואמור להמשיך לענוד את סרט הקפטן.

נגישות