''שון ז''ל התאהב במכבי חיפה מילדות, הוא גורם מאחד''שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראל
בעלי מכבי חיפה, יעקב שחר (רמי כהן שמאלי)

9 בעלי קבוצות דורשים לנהל מו''מ על זכויות השידור

ראשון | | 13:10    מאת אדי חליאבין

תשעה בעלי קבוצות מליגת העל דורשות כינוס מיידי של המנהלת, והעברת המשא ומתן לגבי זכויות השידור להנהלת הקבוצות. המנהלת: ''ועדת ההנהלה החליטה להמליץ על הקמת פלטפורמת שידור דיגיטלית''

ועדת ההנהלה של מנהלת הליגות החליטה היום (ראשון) להמליץ על הקמת פלטפורמת שידור דיגיטלית של המנהלת לשידור משחקי הכדורגל הישראלי ישירות לאוהדים, בכל מסך ומכל מקום. בעד הצביעו: ארז כלפון (מנהלת הליגות), יעקב שחר (מכבי חיפה), זאב גרינברג (הפועל תל אביב), ברק אברמוב (בני יהודה), גיל ברעם (הפועל נוף הגליל). מי שהתנגדו היו אבי לוזון (מכבי פתח תקווה) ועו"ד אמיר נבון (נציג התאחדות).

מוקדם יותר, שלחו תשעה בעלי קבוצות בליגת העל מכתב ליו"ר המנהלת כלפון ובו דרשו להעביר לידיהם את ניהול המו"מ על הסכם זכויות השידור. במכתב נכתב: "לאור כישלון המכרז על הזכויות ולאור הנזק הכלכלי העצום שמסכן את הכדורגל הישראלי ולאור התנגדותנו לצאת למיזם הערוץ העצמאי, אנו דורשים כינוס מיידי של דירקטוריון המנהלת כשעל סדר היום החלטה להעברה מיידית של ניהול המשא ומתן מידי הנהלת המנהלת לנציגות בעלים לעניין זכויות השידור שתכלול את אבי לוזון, אלונה ברקת, שרון ניסנוב ומשה חוגג".

על המכתב היו חתומים מוחמד אבו יונס (סכנין), אלונה ברקת (הפועל באר שבע), יעקב שחר (מכבי חיפה), אבי לוזון (מכבי פתח תקווה), מאיר בן זקן (מ.ס אשדוד), איזי שרצקי (עירוני קריית שמונה), שרון ניסנוב (הפועל תל אביב), גיל כהן (הפועל חדרה) ויצחק שום (הפועל כפר סבא). מנגד רק מכבי תל אביב, מכבי נתניה ובני יהודה לא חתמו על המכתב.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות