''שון ז''ל התאהב במכבי חיפה מילדות, הוא גורם מאחד''שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראל
אוהדי מכבי חיפה (אליאב אוזן)

מול ק''ש: מכבי חיפה תבצע פיילוט כהכנה לכניסת קהל

חמישי | | 13:49    מאת אדי חליאבין

הירוקים יבחנו מערכת שתאפשר כניסה עם התו הירוק ע"י זיהוי פנים, כאשר את הניסוי יבצעו אנשי הנהלה ועובדים. בן דב: ''עושים הכל כדי להיות מוכנים לקהל''. שרי ייצא מבידוד אך ספק אם יהיה בסגל למשחק

מתוכננים לחזרת הקהל: מכבי חיפה הודיעה היום (חמישי) כי במשחק הליגה מול עירוני קריית שמונה בשבת הקרובה יערכו המועדון והאצטדיון פיילוט באצטדיון סמי עופר על העובדים ואנשי המנהלה, באמצעות מערכת מיוחדת, על מנת להיות מוכנים להכנסת קהל בצורה בטוחה, מהירה ועל פי התו הירוק. 

מהמועדון נמסר: "אחרי כמעט שנה של משחקים ללא קהל, זה מתקרב!!! מתכוננים לחזרת הקהל למגרשים וביום שבת יתקיים פיילוט למערכת שתסייע בהכנסת הקהל בצורה טובה ובטוחה ועל פי תקנות התו הירוק. המועדון והנהלת האצטדיון, בודקים בימים אלה אמצעים טכנולוגיים ויערכו מספר פיילוטים בנושא, שיועברו לראשי הכדורגל הישראלי. בשבת תפעל באצטדיון מערכת כניסה מהירה המופעלת ע״י חברת Preciate שתנוסה על חלק מבין המורשים להגיע למשחק (עובדים, אנשי מנהלה ועוד)".
 


עוד נמסר: "המערכת פועלת במספר שלבים: מקבלים לינק, מעלים צילום של תו ירוק, תעודה מזהה וסלפי (תהליך שלוקח 30 שניות). המערכת מאמתת את המסמכים שהועלה וכאשר יש אישור נשלחת הודעת סמס. ביום המשחק, המערכת מזהה את הפנים ונכנסים בקלות! חשוב לציין כי כל הפרטים! (צילום תעודת הזהות והתו הירוק) לא נשמרים באף מאגר מידע ומשמשים לכניסה בלבד".

מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אמר: "אנחנו כבר מחכים ליום בו הקהל שלנו יהיה באצטדיון ויעודד את הקבוצה. אנו עושים עכשיו את כל הפעולות הנדרשות כדי שכאשר יגיע היום בו יהיה אישור, נהיה מוכנים והכניסה תהיה נוחה ככל האפשר".

בוגדן פלאניץ' (ישי נאמן)
בפן המקצועי, הירוקים יחזרו מחר לאימנים לקראת המשחק בשבת לאחר שהיום קיבלה הקבוצה יום מנוחה. בוגדן פלאניץ' יחזור מעונש הרחקה למרכז ההגנה ונראה שההתלבטות העיקרית בהיעדרו של סאן מנחם המושעה היא בעמדת המגן השמאלי בין טאלב טוואטחה לרז מאיר. השניים חזרו לאימונים מלאים והתאוששו מהפציעות שלהם. המאמן ברק בכר ייאלץ להתמודד עם סגל חסר, ללא מלך השערים ניקיטה רוקאביצה, שמחלים מהקורונה ופציעה בשריר התאומים, וללא דולב חזיזה, סאן מנחם ועאיד חבשי שסוחבים עונשי הרחקה מהקטטה בדרבי.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות