''שון ז''ל התאהב במכבי חיפה מילדות, הוא גורם מאחד''שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראל
אצטדיון סמי עופר הריק (אליאב אוזן)

משרד הבריאות יחליט רק בשבוע הבא בכל הנוגע לקהל

רביעי | | 18:15    מאת אדי חליאבין

הישיבה המיוחדת בהשתתפות אנשי מנהלת הליגות בכדורגל, משרד התרבות והספורט וכן משרד הבריאות לא הניבה החלטות וספק גדול אם בסוף השבוע הבא ניתן יהיה להכניס קהל. וגם: הפשרה של משרד הבריאות

ישיבה חשובה התקיימה הערב (רביעי) בין אנשי מנהלת הליגות בכדורגל, משרד התרבות והספורט ומשרד הבריאות, בכל הנוגע לחזרת הקהל למגרשי הכדורגל. במנהלת ביקשו לאשר הכנסת 30-35 אחוזים מתכולת כל אצטדיון, במשרד הבריאות מתעקשים על כמות שלא חורגת מ-15 אחוזים ולכן משרד הספורט - יחד עם המנהלת - יצטרכו לגבש מתווה כולל בנושא.

בכל מקרה, החלטה בנושא תתקבל בימים א'-ג' בשבוע הבא, כך שכרגע קיים סימן שאלה גדול סביב האפשרות שכבר במחזור ה-24 (6-8 במרץ) תהיה כניסת קהל, שכן לא יהיה מספיק זמן היערכות לכל קבוצות ליגת העל והלאומית. בפגישה השתתפו מצד אחד שר התרבות והספורט חילי טרופר עם ראש המטה גיא גוטמן, ומצד משרד הבריאות, המנכ"ל חזי לוי, הפרויקטור פרופ' נחמן אש, ראש שירותי בריאות הציבור, ד"ר שרון אלרעי פרייס, המשנה למנכ"ל פרופ' איתמר גרוטו, אנשי המנהלת בראשות היו"ר ארז כלפון, והמשנה למנכ"ל, ניר ינקלביץ', האחראי בין השאר על תפעול המשחקים והאצטדיונים.

אצטדיון טוטו טרנר (דוברות הפועל ב''ש)
ממונה הקורונה, פרופ' נחמן אש, העלה חששות בחזרת הקהל: "החשש הוא התקהלויות בסביבה, אנחנו יודעים מה זה אוהדים, הם מגיעים לסביבת האצטדיון. השערים והיציעים זו בעיה פחות מורכבת. הפחד שלנו זה ממסות גדולות. עוד חשש שאעלה זה שיגיעו כאלה שלא מחוסנים ומחלימים. עם כל החיסונים והירידה בתחלואה, עדיין צריכים להיות מאוד זהירים. ההוכחה לכך היא עלייה במקדם ההדבקה בשלושת הימים האחרונים". 

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון הבהיר במהלך הישיבה: "הקבוצות מפסידות כסף ואנחנו רק רוצים להכניס קהל למגרשים. אנחנו מבקשים להכניס שליש מיציע ורק מחוסנים בשלב הראשון של הפיילוט. בסופו של דבר כל יציע הוא אירוע בפני עצמו. יש אצטדיונים עם ארבעה יציעים ויש אצטדיונים עם שניים. קהל שיושב ביציע אחד לא יכול להידבק מיציע אחר. הקהל נמצא בשטח פתוח ובמגרש עצום. יש כניסות ושירותים נפרדים"

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות