ריאל מדריד בפסגה אחרי 1:2 על ברצלונה בקלאסיקוורד: ''משחק נפל, אני מתבייש. ככה זה לא יכול להימשך''מחכה לקיץ: בית''ר ירושלים נכנעה 1:0 למכבי נתניהחומסקי: ''אנחנו בתקופה קשה, סף השבירה שלנו נמוך''סימן לבאות? באיירן מינכן סיימה ב-1:1 מול אוניון ברליןרוני לוי: ''ספגנו מהתקפה אחת וזה הכניס אותנו ללחץ''למרות ההרחקה של זלאטן: מילאן ניצחה 1:3 בפארמהשיא ישראלי וניצחון לאנסטסיה גורבנקו ב-200 מטר גבעדיין ללא ניצחון: רק 1:1 להפועל ב''ש בקריית שמונהבתוספת הזמן: בני יהודה סחטה 1:1 מול סכנין בחוץ
דורון גלפנד (צילום פרטי של גלפנד)

רשמית: דורון גלפנד נבחר לתפקיד יו''ר איגוד הכדוריד

שלישי | | 19:13    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקן נבחרת ישראל לשעבר בן ה-68 יחליף את טל לביא ומבטיח: ''המטרה - להגדיל את מספר הפעילים בענף. אתמקד בנושא השיווק ואמשיך בקידום הפרויקט הלאומי. אני אפעל על מנת להגדיל את תקציב הענף''

האסיפה הכללית של איגוד הכדוריד בחרה הערב (שלישי) את חברי ההנהלה, שהסמיכו את דורון גלפנד לתפקיד יושב ראש איגוד הכדוריד. גלפנד מחליף את טל לביא, כאשר במהלך הקדנציה האחרונה שימש גם מיקו צרפתי בתפקיד היו"ר למשך שנה.

גלפנד בן ה-68, רואה חשבון במקצועו, מגיע מתוך הענף - והיה בעברו (בין 1968 ל-1985) שחקן, קפטן ומאמן כדוריד בארזים ר"ג ובהפועל גדרות. הוא היה שחקן נבחרת ישראל, עימה השתתף במשימות בינלאומיות, בהן אליפויות עולם ומוקדמות למשחקים האולימפיים במונטריאול. גלפנד הוא ממבקיעי השערים הבולטים בכדוריד הישראלי, והיה שחקן מגוון מאוד ששיחק במספר עמדות – מרכז, מקשר ופיבוט. גלפנד, מבעלי משרד רואי החשבון המוביל ירדני-גלפנד-אברמן ושות', מתמחה בתחום הנדל"ן בארה"ב. בהשכלתו הוא גם בעל תואר בחינוך גופני.

גלפנד, שזכה לברכות ואיחולי הצלחה בישיבה הראשונה שנערכה כבר הערב, פרש את חזונו לקידום הכדוריד: "המטרה שלי היא להגדיל את מספר הפעילים בענף, ולהרחיב את מספר הערים והישובים בהם קיימת פעילות כדוריד בגילאים הצעירים והבוגרים - הן בנשים והן בגברים. אני אפעל על מנת להגדיל את תקציב הענף, הן ממשרד הספורט והן מהמועצות המקומיות ומתומכים נוספים, יחד עם חבריי".

גלפנד הוסיף: "אני אתמקד בנושא השיווק, במטרה להגדיל את כמות שידורי הטלוויזיה, במשחקי הגברים והנשים, וכמובן - יחד עם חבריי - להמשיך בתהליך קידום הפרויקט הלאומי ונבחרות ישראל, מתוך תקווה ששחקנים ושחקניות ימשיכו לצאת ולשחק באירופה ויתרמו לקידום הענף בקרב הצעירים ונבחרות ישראל".

האסיפה הכללית כאמור אישרה את חבריי הנהלה - חלקם ממשיכים מהקדנציה האחרונה ואף לפניה - בהם מי ששימשו כמ"מ היו"ר אבי כחלון, סגן היו"ר ויו"ר הוועדה המקצועית דודי פלח, וחבריי הנהלה ותיקים - עופר קושמרו, פיני לייבוביץ, טוביה יוגב, צחי וייס, מונסה בר (יו"ר ועדת הנשים), מורן מסיקה ואיז'ו ויינר.

בנוסף אליהם, אייל פרוילינגר יו"ר מכבי ת"א חוזר לקדנציה נוספת, ואליהם מצטרפים חברי הנהלה חדשים, בהם שחקני ושחקניות עבר ובתפקידים ניהוליים ומקצועיים באגודות - אריק אלקלעי, שלה כרמי, עמית כהן, תמר ירושלמי, אמיר דרוקר, מיכל עציון, יותם אלעזרא וגבריאלה וייסמן. לוועדת הביקורת נבחרו רו"ח גיא מצוינים (כיו"ר במקום אבי דוד), יחד עם דוד מריג ורו"ח חמי קודמן.

כמו כן, בג"צ קבע דיון לעתירה של איגוד הכדוריד נגד משרדי התרבות והספורט והבריאות, על האפליה וחוסר השיוויון לעומת ענפי הכדורגל והכדורסל - שייערך ביום שני.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות