פ.ס.וו הובסה 4:0 ע''י פיינורד, זהבי הוחלף במחציתמוחמד אבו פאני ינותח, ייעדר לפחות חמישה שבועותסל: בית הדין העליון דחה את העתירה של מכבי חיפההמנהלת לאיגוד השופטים: בטלו את האדום של גוטליבשרן ייני הודה: ''אנחנו מאוד אוהבים שמספידים אותנו''בעקבות הפארסה: בני סכנין נקנסה ב-30 אלף ש''חחלוץ העבר האגדי ג'ימי גריבס הלך לעולמו בגיל 81מומחי ה-Winner מעריכים: יובנטוס תנצח את מילאןב''ש: ''זה לא תירוץ, אך ההתנהלות הייתה בושה וחרפה''רגב פאנן מצטרף לצוות המקצועי של אליצור רמלה
ניידת משטרה (דוברות המשטרה)

שחקן מהליגה הלאומית נעצר בחשד להחזקת קוקאין

ראשון | | 13:09    מאת מערכת ישראל ספורט

המשטרה אישרה כי במסיבה שנערכה בבית מלון בתל אביב, שחקן בשנות ה-20 לחייו מקבוצת צמרת בליגת המשנה נעצר בחשד להחזקת סם מסוכן והטרדה מינית של שוטרת: ''17 גרם נפלו מכיסו של אחד המבלים''

כדורגלן באחת מקבוצות הצמרת בליגה הלאומית נעצר בסוף השבוע בחשד להחזקת קוקאין והטרדה מינית של שוטרת. לאחר דיון בבית המשפט הוא שוחרר למעצר בית אצל אחיו, כאשר יש לציין שהכדורגלן עצמו - תושב אור עקיבא בשנות ה-20 לחייו - מכחיש את החשדות המיוחסים לו. הוא נתפס במהלך פשיטה של המשטרה על מסיבה רועשת בבית מלון בתל אביב.

מדוברות המשטרה (ירקון) נמסר: "המשטרה ערכה בסוף השבוע אכיפה בתל אביב למען שלום הציבור ובטחונו, במסגרתה השוטרים איתרו מסיבה רועשת בבית מלון ברחוב הירקון בתל אביב. עם כניסתם של שוטרי תחנת לב תל אביב לדירה, הם הבחינו במבלים רבים במקום כשהם ללא מסיכות ותוך הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות. השוטרים הריחו ריח חזק של סמים ובחיפוש נמצא חומר החשוד כסם מסוג קוקאין במשקל של כ-17 גרם שנפל מכיס מכנסיו של אחד המבלים והשוטרים עצרו אותו. החשוד התנגד בכוח למעצרו ואף הטריד מינית את השוטרת באמירה בעלת אופי מיני בוטה".

עוד נמסר כי "שוטרי תחנת לב תל אביב פיזרו את המסיבה, עצרו את החשוד, בשנות ה-20 לחייו מאור עקיבא וקנסו את המבלים במקום בגין הפרת הנחיות משרד הבריאות. החשוד הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב, אז הורה בית המשפט לשחררו בערבויות מגבילות ובהן מעצר בית למשך 5 ימים. המשטרה עררה על ההחלטה לבית המשפט המחוזי שהותיר את החלטת השחרור על כנה. בית המשפט נעתר לבקשת סניגורו של החשוד והורה על איסור פרסום פרטי החשוד".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות