יוסי מזרחי מונה למאמן בית''ר ירושלים עד תום העונהאלישע לוי: ''הכי קל להפוך שולחן, אבל זה לא דבר נכון''מצאו מחליף: מלאדן קרסטאיץ' מונה למאמן מכבי ת''אהמטרה של מכבי חיפה: לסיים את הקמפיין בטעם טובצ'אבי: ''קיוויתי שדברים ייראו אחרת וזו גם מכה עבורי''אוואנס: ''צריכים לחזור לעצמנו ולשחק כדורסל טוב יותר''וושינגטון חזרה לנצח מול דטרויט, 10 נקודות לאבדיהאחת בלבד חסרה: תמונת שמינית גמר ליגת האלופותברצלונה שוב הובסה מול באיירן ונשרה לליגה האירופיתיובנטוס ראשונה, צ'לסי ספגה בדקה ה-94 וסיימה שנייה
כדורי רגל (רמי כהן שמאלי)

בעקבות החשש מהארכת הסגר: מחזור הלאומית נדחה

חמישי | | 16:08    מאת אדי חליאבין

בעקבות חוסר הוודאות, המנהלת נאלצה להזיז שוב את המחזור ה-20 בליגת המשנה, שהיה אמור להתקיים מחר, ליום שני: ''לא נוכל להמתין שוב עד השעות הקטנות של הלילה''. לוח המשחקים המעודכן בפנים

מנהלת הליגות בכדורגל הודיעה היום (חמישי) כי המחזור ה-20 בליגה הלאומית, שהיה אמור להתקיים מחר, נדחה פעם נוספת וצפוי להתקיים ביום שני הקרוב - זאת בעקבות חוסר הבהירות לגבי החלטות הממשלה בנוגע להארכת הסגר. מחר היו אמורים להתקיים חמישה משחקים: הפועל עכו - הפועל איכסל, הפועל רמת גן - הפועל כפר שלם, הפועל ירושלים - הפועל נוף הגליל, הפועל רמת השרון - הפועל רעננה והפועל עפולה - בית"ר תל אביב/בת ים. יש לציין כי יו"ר המנהלת ארז כלפון עושה מאמצים רבים להחרגת הליגה הלאומית ולמרות העובדה שהמשנה למנכ"ל משרד הבריאת, פרופ' איתמר גרוטו, כבר הבהיר לא אחת שאין מניעה בריאותית לחדש את משחקי ליגת המשנה, בפועל הממשלה קיבלה החלטות ברוח שונה.
 


היו"ר כלפון כתב לקבוצות הליגה הלאומית: "כידוע לכם, משחקי המחזור ה-20 של הליגה הלאומית, אשר לצערנו נדחו כבר מספר פעמים עקב החלטות ממשלת ישראל, אמורים היו להיערך מחר ובימים שני ושלישי בשבוע הבא. לצערנו, גם ברגעים אלו קיים חוסר וודאות ממשי באשר לקיום חמשת המשחקים המתוכננים להיערך מחר וזאת בשל אי קבלת ההחלטות של ממשלת ישראל בכל הקשור להארכת או אי הארכת הסגר והחרגת או אי החרגת פעילות הליגה הלאומית. מצב זה של חוסר וודאות, אשר חווינו לצערנו בפעמים הקודמות, פוגע קשות ומשבש את ההכנות הספורטיביות למשחקים של הקבוצות והשחקנים כמו גם של השותפים המסחריים של המנהלת, אשר צריכים להיערך למשחקים לרבות הפקת השידורים".

כלפון הוסיף: "לא נוכל להגיע פעם נוספת למצב בו כל הגורמים ממתינים להחלטת ממשלת ישראל עד השעות הקטנות של הלילה ולכן אנו נוהגים באחריות, בכדי לייצר ודאות לקבוצות ונאלצים להודיע כבר כעת כי כל המשחקים אשר תוכננו להיערך מחר, ידחו ליום שני הקרוב (08.02). אנחנו מקווים כי ממשלת ישראל תאשר את דרישתנו לחדש את משחקי הליגה הלאומית ביום שני באופן רציף עד לסיום עונת המשחקים, תוך עמידה בכל העקרונות עליהם סיכמנו עם משרדי הבריאות, התרבות והספורט (קרי – עמידה בהנחיות הקורונה) בדיוק כפי שנעשה בליגת הבורסה לניירות ערך. במידה והממשלה לא תאפשר את חידוש המשחקים כאמור לעיל, נכנס את פורום קבוצות הליגה הלאומית לדיון בהשלכות הספורטיביות והכלכליות של המשך פעילות העונה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות