בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
סקציה נס ציונה מול הפועל עפולה (אסף הופמן)

סיבוב ח' בגביע נדחה, הליגה הלאומית תחזור בשישי

שני | | 00:31    מאת אדי חליאבין

אחרי שהממשלה החליטה להאריך את הסגר המלא עד שישי ב-7 בבוקר, המנהלת אישרה: משחקי סיבוב ח' בגביע המדינה נדחו ובסוף השבוע הקרוב יתקיים מחזור בליגת העל. הליגה הלאומית תחודש ביום שישי

ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס היום (ראשון) את הממשלה לדיון בהארכת הסגר, בו אישרה הממשלה את הארכת הסגר הכללי הקיים בחמישה ימים נוספים עד ליום שישי הקרוב בשעה 7:00. ביום רביעי הממשלה תתכנס לדיון נוסף ותדון האם יש צורך בהארכה נוספת של הסגר. בעקבות זאת, הוחלט לדחות את המחזור הקרוב של הליגה הלאומית שהיה אמור להתקיים מחר - ליום שישי. בנוסף, משחקי סיבוב ח' בגביע המדינה שתוככנו לסוף השבוע הקרוב נדחו למועד אחר ובמקומם יתקיים המחזור ה-19 בליגת העל.

ממנהלת הליגות נמסר: "בעקבות החלטת ממשלת ישראל על הארכת הסגר, משחקי סיבוב ח' של גביע המדינה שתוכננו להיערך בסוף השבוע הקרוב יידחו למועד מאוחר יותר. במקום משחקי הגביע, ישוחקו משחקי ליגת הבורסה לניירות ערך (מחזור 19) ומשחקי הליגה הלאומית (מחזור 20). מועדים מדויקים של המשחקים המתוכננים להיערך בסופ"ש ועדכון המועדים הכלליים החדשים (ליגה וגביע) עד לסיום העונה יועברו מחר".

המכתב שנשלח לקבוצות הליגה הלאומית
במכתב ששלח יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון לקבוצות הליגה הלאומית נכתב בין היתר: "אנו מבינים את התסכול של מנהלי הקבוצות, השחקנים ואנשי הצוות המקצועי של קבוצות הליגה הלאומית. אנו שותפים לדעה כי ניתן היה לקיים את משחקי הליגה הלאומית בתקופה זו ובמהלך הימים האחרונים נעשו מול ממשלת ישראל מאמצים רבים להחרגת פעילות הליגה הלאומית, אך לצערי הם לא צלחו וחובה עלינו לכבד ולקיים את חוקי המדינה".

עוד כתב כלפון: "יכולנו לבחור 'בדרך הקלה"'ולהודיע על ביטול המשחקים שתוכננו להיערך מחר (אשר על קיומם הודענו בשבוע שעבר) טרם קבלת ההחלטה הסופית על ידי ממשלת ישראל ולהפסיד את ההזדמנות לקיים את המחזור ולהפחית עומסים, אולם העדפנו למצות את כל האפשרויות ולפעול לקיום המחזור. ברור כי פעילות הליגה הלאומית, כמו מגזרים ועסקים רבים במדינת ישראל, נפגעת עקב מגיפת הקורונה, אולם אני שב ומבהיר כי לאחר בדיקה מעמיקה של לוחות המועדים וככל שהפעילות תחודש כמתוכנן, הליגה תגיע לסיומה לא יאוחר מסוף חודש מאי באופן מלא וספורטיבי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות