0:0 לאתלטיקו מדריד מול בילבאו, ז'ואאו פליקס הורחקאליאל פרץ כבש ובישל לבריבו, הפסד לווייסמן בספרדואן לוון: ''משחק שהיינו חייבים לנצח, זה נותן לנו דחיפה''בכר: ''מוכן לקחת אליפות כל עונה ולהפסיד למכבי ת''א''יש דברים שלא משתנים: 1:2 למכבי ת''א על מכבי חיפהגוטליב: ''מה צריך לקרות כדי ששחקנים ירגישו בטוחים?''1:1 להפועל ת''א מול פ''ת, גוטליב פגע באוהד והורחקרוני לוי: ''רוקאביצה? מבחינתי החילוף שלו היה מוקדם''הפועל נוף הגליל במקום הראשון אחרי 0:2 על אשדודאינטר הביסה 1:6 את בולוניה ועלתה למקום הראשון
נס ציונה מול הפועל עכו (אסף הופמן)

הלאומית תחודש ב-1 בפברואר ותסתיים לפני חודש יוני

חמישי | | 15:13    מאת מערכת ישראל ספורט

האימונים יימשכו, לא יתאפשר לקיים משחקי ידידות. ארז כלפון שלח מכתב לראשי הקבוצות: ''נמשיך במאמצינו לנסות לשכנע את משרד הבריאות להקדים את חזרת הליגה''. וגם: בהפועל ירשולים תוקפים את ההתנהלות

בניגוד לליגת העל, הליגה הלאומית לא תחזור לפעילות בסוף השבוע הנוכחי - אלא רק ב-1 בפברואר. במנהלת הליגות הבהירו כי "בהתאם לכך, לוח משחקי מחזורים 20-26 אשר פורסם, ישתנה ואנו נפרסם בהמשך בנפרד לוח משחקים חדש ועדכני". עוד נמסר: "אימוני קבוצות הליגה הלאומית ימשכו גם בתקופת הסגר הנוסף, תחת שמירה הדוקה על כל כללי ההתנהלות הנדרשים. אנחנו ממשיכים לפעול מול משרד הבריאות לקבלת אישור לביצוע מבצע חיסונים מרוכז ומהיר לקבוצות הליגות המקצועניות".

יו"ר המנהלת ארז כלפון כתב לקבוצות הליגה הלאומית: "לצערנו, למרות עבודה מאומצת שנעשתה, ממשלת ישראל לא אישרה את חזרת הליגה למשחקים בסוף השבוע הקרוב. יחד עם זאת, חרף החלת הסגר הכללי על תושבי המדינה ולאור המאמצים שנעשו אל מול משרדי הממשלה, אימוני קבוצות הליגה הלאומית ימשכו גם בתקופת הסגר הנוסף, תחת שמירה הדוקה על כל כללי ההתנהלות הנדרשים (למען הסר ספק, ניתן לקיים אימונים בתוך הקפסולה של הקבוצה, אך לא ניתן לקיים משחקי אימון בין שתי קבוצות שונות). יובהר ויודגש כי חלה חובה על כל אנשי הקבוצה, להקפיד ולשמור על הנחיות הסגר בהתאם להנחיות ממשלת ישראל לכלל תושבי המדינה, למעט כאמור יציאה לאימוני הקבוצות".
 


עוד כתב כלפון לקבוצות הלאומית: "אישור הפעילות אינו מהווה עילה ליציאה מהבית לכל פעילות אחרת שאינה קשורה לפעילות הקבוצה. בנוסף, אבקש ל שוב ול הדגיש את חשיבות שמירת הכללים השונים בדגש על שמירת מרחק ועטיית מסיכות בכל זמן למעט שחקנים בזמן האימונים (כזכור - חל איסור שימוש בחדרי ההלבשה). אנו נמשיך במאמצינו כדי לשכנע את משרד הבריאות להקדים את חזרת פעילות הליגה ונעדכנכם בנושא ככל שיהיו שינויים. אבקש להבהיר כי לוח המועדים נמצא בהליך של בניה מחודשת, תוך שילוב כלל המועדים הנדרשים (ליגה וגביע) ונעשה כל מאמץ על מנת לסיים את הליגה במלואה לכל המאוחר במקביל לסיומה של ליגת הבורסה לניירות ערך ובכל מקרה ללא שימוש בחודש יוני".

בינתיים, בהפועל ירושלים תקפו את ההתנהלות: "'האיום הגדול' לבריאות הציבור, של המשחק שלנו מול נוף הגליל - הוסר. תודה למשרד הבריאות ולמנהלת על התראה של 24 שעות לפני שהיינו אמורים לעלות לדשא. גם המשחק המשובץ מול רעננה בשבוע הבא בוטל, בזמן שליגת העל חוזרת. ההבטחה להחזרת הלאומית היתה כלא היתה. נמשיך להתאמן, ונמתין לסיום הסגר. גם בבאסה ובעצבים - יאללה הפועל!".

בתוך כך, הפועל רמת גן הודיעה: "הבוקר התגלה כי החלוץ מיקו ממן נמצא חיובי לנגיף הקורונה, כאשר עוד שניים משחקני הקבוצה מדווחים על תסמיני המחלה. אימון הקבוצה בוטל היום, והסגל כולו יעבור בדיקות קורונה. נעדכן בהמשך במידה ויהיו פרטים נוספים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות