משחק אחד מתואר: דסה עלה עם ויטסה לגמר הגביעניצחון 21 ברציפות למנצ'סטר סיטי, 1:4 ביתי על וולבסדורטמונד בחצי הגמר עם 0:1 על מנשנגלאדבך בחוץספרופולוס: ''מתסכל להפסיד שוב, אך נילחם עד הסוף''ותודה למחליפים: יובנטוס ניצחה 0:3 את ספציה בביתחימקי הדהימה את ריאל, ברצלונה ניצחה את קטשלמרות הקאמבק: מכבי ת''א הפסידה לצסק''א מוסקבההפועל ירושלים מעדה, איכסל ניצחה 0:1 את נוף הגלילפשוט לא מסוגלת: רק 0:0 לבני יהודה אצל הפועל חדרהמכה לאשדוד: קרע בשריר לאוואני, ייעדר לפחות שבועיים
חוזר לפעילות. קיירי אירווינג (האתר הרשמי)

קיירי אירווינג חזר: ''שום דבר לא נורמלי בחיים שלי''

רביעי | | 09:21    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב ברוקלין, שהחמיץ שבעה משחקים מסיבות אישיות, התייחס להיעדרותו: ''שמח לשוב, דיברתי עם כל החברים לקבוצה והמשכנו הלאה. הייתי צריך הפסקה''. צפוי לשחק מול קליבלנד (בין רביעי לחמישי, 2:00)

אחרי שהחמיץ שבעה משחקים מסיבות לא ברורות, קיירי אירווינג חזר אמש (שלישי) לאימונים של ברוקלין וצפוי ליטול חלק במשחק שיתקיים בלילה שבין רביעי לחמישי מול קליבלנד.אירווינג התייחס לאחר האימון לנסיבות שבגינן נעדר: "יש הרבה עניינים משפחתיים ופרטיים שקורים עכשיו. אני מעדיף להשאיר את זה ככה בשלב הזה. פשוט הייתי צריך הפסקה".
 


הכוכב התייחס גם לקורונה שהשפיעה על מצבו הנפשי: "אשקר אם אגיד שהמצב בעולם לא השפיע עליי. דיברתי עם כל אחד מחברי הקבוצה ואנחנו ממשיכים הלאה. התמיכה מהם הייתה גדולה, זה היה נהדר. אני רוצה לעשות שינויים מדי יום. יש כל כך הרבה קהילות מדוכאות וכל כך הרבה דברים שגדולים יותר מהכדור הזה". בהמשך קיירי פנה לעיתונאים במסר: "יש לי רמה עמוקה יותר של רגשות בכל הנוגע לעזרה לאנשים. אין שום דבר נורמלי בחיים האלה שאני חי. תנו לי להשתמש בזה ככלי כדי להיות מסוגל לשנות דברים שאני רוצה לראות בעולם".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות