ב''ש: ''זה לא תירוץ, אך ההתנהלות הייתה בושה וחרפה''זעם בהפועל ת''א: ''אם היה לו סכין מה היו אומרים אז?''מכבי חיפה: ''חטפנו סטירה, אך נדע להרים את עצמנו''0:0 לאתלטיקו מדריד מול בילבאו, ז'ואאו פליקס הורחקאליאל פרץ כבש ובישל לבריבו, הפסד לווייסמן בספרדואן לוון: ''משחק שהיינו חייבים לנצח, זה נותן לנו דחיפה''בכר: ''מוכן לקחת אליפות כל עונה ולהפסיד למכבי ת''א''יש דברים שלא משתנים: 1:2 למכבי ת''א על מכבי חיפהגוטליב: ''מה צריך לקרות כדי ששחקנים ירגישו בטוחים?''1:1 להפועל ת''א מול פ''ת, גוטליב פגע באוהד והורחק
מאמן אחי נצרת, תומר קשטן (אסף הופמן)

לאחר הפרת הנחיות: אחי נצרת נקנסה ב-20 אלף ש''ח

שני | | 15:08    מאת מערכת ישראל ספורט

המועדון מהליגה הלאומית נקנס ב-20 אלף ש''ח מדמי התמריץ ועוד 20 אלף ש''ח על תנאי, לאחר שקיים משחק אימון נגד בני ריינה מליגה א'. המנהלת: ''חומרים זאת בחומרה, סיכנתם את המשך העונה והליגה''

זעם גדול במנהלת הליגות על מכבי אחי נצרת מהליגה הלאומית ובני ריינה מליגה א' שקיימו היום (שני) משחק אימון - בניגוד מוחלט להנחיות הסגר השלישי שמאפשרות קיום אימונים בלבד ואוסרות גם משחקי אימונים. נצרת נקנסה ב-20 אלף ש"ח מדמי התמריץ ועוד 20 אלף ש"ח על תנאי.

בהודעה ששלח מנכ"ל מנהלת הליגות ניקולס לב ליו"ר אחי נצרת, אחמד חילו, נכתב: "אנו רואים בחומרה את הפרת הנחיות משרד הבריאות, בקיום משחק האימון חשפתם את שחקני הקבוצה להידבקויות וסיכנתם את המשך פעילות הקבוצה והליגה. מזה קרוב לשנה צוות המנהלת עושה לילות כימים בניסיון להשיב את הענף לפעילות מלאה, לקיים את המשחקים כסדרם ומעל הכל - לאפשר את חזרת הקהל למגרשים". 

עוד נכתב כי "ב-29.10.2020 אישר פורום הליגה הלאומית תמריץ של 150 אלף ש"ח לכל קבוצה על עמידה בהנחיות משרד הבריאות. לאור ההפרה, החלטנו להפחית לקבוצה 40 אלף ש"ח מהתמריץ. מתוך התחשבות במצב הכלכלי בארץ, 20 אלף ש"ח יופחתו בפועל ועוד 20 אלף ש"ח על תנאי עד לסיום העונה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות