שחייה: מקום 6 לאנדי מורז ב-ISL, לונדון עלו לפלייאוףבאיירן ניצחה 1:3 את גרויטר פירת', לבנדובסקי נעצרהמטרה של מכבי תל אביב: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''
שגיא מוקי עם אורן סמדג'ה והמדליה (איגוד הג'ודו)

שגיא מוקי זכה במדליית ארד בטורניר המאסטרס בדוחא

שלישי | | 18:06    מאת מערכת ישראל ספורט

ג'ודו: אחרי שהפסיד ברבע הגמר, אלוף העולם גבר על יריבו הקוריאני בניקוד הזהב ויעמוד על הפודיום בקטאר לאחר 11 חודשים ללא תחרויות. טוהר בוטבול הודח בסיבוב השני, גילי שריר עפה כבר בסיבוב הראשון

מדליית ארד לשגיא מוקי במשקל עד 81 ק"ג ביומה השני של תחרות המאסטרס בדוחה, קאטר 2021. בקרב על מדליית הארד הערב (שלישי) גבר הישראלי בניגוד הזהב על סאנגו לי מדרום קוריאה. מוקי נעדר מזירת התחרויות מאז פברואר 2020 עקב הפציעה הממושכת בגבו והחל את יום הקרבות בסיבוב השני שם גבר ביתרון וואזרי על אסלאן לפינאגוב מרוסיה, מדליסט הזהב מגראנד פרי תל אביב 2020.

לאחר מכן המשיך עם ניצחון נוסף גם כן ביתרון וואזרי בגולדן סקור, בתום 6 דקות של התמודדות מול כריסטיאן פארלטי האיטלקי, אך נעצר ברבע הגמר כשהפסיד לפרנק דה וויט ההולנדי וירד לבית הניחומים, שם ניצח ביתרון עונשים את שמיל בורצ'חאשווילי האוסטרי בחלוף 2 דקות מפתיחת הקרב. בקרב על מדליית הארד גבר כאמור באיפון על סאנגו לי מדרום קוראיה בתום 4:20 דקות לאחר וואזרי שהשיג 20 שניות בתוך הגולדן סקור.

יו"ר איגוד הג'ודו משה פונטי: "הישג נפלא לשגיא שחוזר להתחרות אחרי תקופה ארוכה מאוד ושוב מראה מאיזה חומרים הוא עשוי. זה היה עבורו הישג כפול בעיני: גם לחזור מתקופה ארוכה של קורונה ואימונים לא סדירים וגם להתחרות אחרי הפציעה, וזה מעיד גם על האיכויות שלו וגם על הכוח המנטלי שלו".

מוקדם יותר היום: טוהר בוטבול (עד 73 ק"ג), החל את יום הקרבות בניצחון ביתרון וואזרי בגולדן סקור על האלוף האולימפי מלונדון, הגיאורגי לאשה שוואדאשווילי אך הפסיד לאחר מכן לויקטור סטארפו ממולדובה והודח מהמשך התחרות מוקדם מהצפוי. גילי שריר (עד משקל 63 ק"ג) הפסידה בסיבוב הראשון לסזופי אוזבס מהונגריה.

נגישות