ברצלונה הפסידה 3:2 לבילבאו בסופרקופה, מסי הורחקליון נכנעה 1:0 למץ, ליל עקפה אותה עם 1:2 על ריימסאינטר עלתה למקום הראשון עם 0:2 מרשים על יובנטוס0:0 בין ליברפול למנצ'סטר יונייטד, סיטי במקום השניישראל נכנעה 3:0 לבולגריה וסיימה אחרונה במוקדמותבבכורה של אדומאיטיס: ירושלים שמטה יתרון 18 נק'חשד: בעל קבוצה קשור לזריקת הרימון לביתו של טביבהראשון של אלישע לוי: דומנטאס שימקוס חתם בכפ''סחוגג: ''אצילי פתח לי את העיינים - אין סמלים בכדורגל''באיירן מינכן ניצחה 1:2 את פרייבורג, הפער: 4 נקודות
מריאנו בריירו בפעולה (אסף הופמן)

חדשות טובות להפועל ב''ש: מריאנו בריירו קיבל אזרחות

שלישי | | 15:09    מאת אודי קיסוס

בשורות טובות לאדומים מבירת הנגב: הקשר הארגנטינאי יקבל אישור רשמי לאזרחות הישראלית שביקש. הקבוצה תבקש מההתאחדות להחליף את רישומו לישראלי כבר השבוע, ותחפש זר שישי לסגל של אבוקסיס

בשורות טובות להפועל באר שבע. הקשר מריאנו בריירו קיבל היום (שלישי) אזרחות ישראלית. הארגנטיני בן ה-25, שהגיע בהשאלה מקבוצת ראסינג קלוב, ניהל בחודשים האחרונים תהליך אזרוח וכעת קיבל את המסמך, שיאפשר למחזיקת הגביע זר נוסף, דבר שיכול להיות משמעותי מאוד בחלון העברות. הקבוצה מבירת הנגב תפנה כבר מחר להתאחדות לכדורגל ותבקש לשנות את רישומו לישראלי.

מדובר היה במהלך משמעותי שבו עסקו בשבועות האחרונים בבירת הנגב. נזכיר כי כשבהפועל באר שבע ניהלו מגעים לצרף את בריירו בקיץ היה ידוע להם כי סבתו יהודייה. כשהוא הוכיח יכולת גבוהה ובקבוצה החליטו שהם רוצים לרכוש את כרטיסו ב-120 אלף יורו על פי האופציה שניתנה להם, החלו שיחות במהלכן הבהיר הקשר כי גם אמו יהודייה. לאחר מכן המתינו במועדון לקבלת אישור אפוסטיל מארגנטינה לגבי אמיתות התעודות המוכיחות את יהדותו, מה למעשה היה הסעיף האחרון הנדרש מהקבוצה כדי להשלים את אזרוח הקשר על ידי משרד הפנים בישראל.

אפוסטיל הוא מונח הלקוח מהמשפט בינלאומי המתאר אישור הניתן על ידי רשות מוסמכת של מדינה, וכן תוארו של בעל התפקיד המאמת את נכונות החתימה על גבי תעודות ציבוריות (כגון תעודת נישואין, תעודת לידה או כל מסמך רשמי אחר שיצא מידי אחת מרשויות המדינה), ומאשר כי התעודה רשמית, מקורית, והונפקה על ידי הרשות המוסמכת לכך. כמו כן מאשר האפוסטיל את סמכות הנוטריון לאשר מסמכים נוטריוניים. האפוסטיל מאמת את חתימת הנוטריון על גבי המסמך ומאשר כי הנוטריון החתום על המסמך הוא אכן נוטריון על פי דיני המדינה שהנפיקה את האפוסטיל.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות