ברצלונה הפסידה 3:2 לבילבאו בסופרקופה, מסי הורחקליון נכנעה 1:0 למץ, ליל עקפה אותה עם 1:2 על ריימסאינטר עלתה למקום הראשון עם 0:2 מרשים על יובנטוס0:0 בין ליברפול למנצ'סטר יונייטד, סיטי במקום השניישראל נכנעה 3:0 לבולגריה וסיימה אחרונה במוקדמותבבכורה של אדומאיטיס: ירושלים שמטה יתרון 18 נק'חשד: בעל קבוצה קשור לזריקת הרימון לביתו של טביבהראשון של אלישע לוי: דומנטאס שימקוס חתם בכפ''סחוגג: ''אצילי פתח לי את העיינים - אין סמלים בכדורגל''באיירן מינכן ניצחה 1:2 את פרייבורג, הפער: 4 נקודות
כדורי רגל (רמי כהן שמאלי)

בקשה לפירוק הכח עמידר ר''ג הוגשה לבית המשפט

שלישי | | 14:11    מאת מערכת ישראל ספורט

המועדון הוותיק מליגה א', שבשנות השישים והשבעים זכה בשתי אליפויות ובשני גביעים, בסכנת פירוק עקב ליקויים מהותיים ובשל ''חשש לחלוקת רווחים אסורה ושימוש בנכסי החברה שלא לצורך קידום מטרותיה''

בקשה לפירוק חברת הכח מכבי עמידר עירוני רמת גן בע"מ הוגשה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי על ידי רשם ההקדשות במשרד המשפטים. בהודעה של רשות התאגידית נכתב כי "בעקבות בדיקה, שביצע רשם ההקדשות בעניינה של חברת הכח מכבי עמידר עירוני רמת גן בע"מ, המאוגדת במסגרת חברה לתועלת הציבור ומפעילה את קבוצת הכדורגל, התגלה כי נפלו ליקויים מהותיים, הנובעים מהתנהלות לא תקינה של החברה".

עוד נכתב: "בין היתר, נמצאו פערים משמעותיים בין דיווחי החברה לרשם בנוגע להתנהלותה הכספית לבין התנהלותה הכספית בפועל, דבר המעלה חשש לחלוקת רווחים אסורה ולשימוש בנכסי החברה שלא לצורך קידום מטרותיה. בנוסף, נמצא כי החברה העבירה חלק מפעילותה לידי חברה פרטית בניגוד להנחיות הרשם, וכן התגלו ליקויים הנוגעים למינוי מוסדות החברה. יתרה מזו, החברה לא שיתפה פעולה עם בודק חיצוני שמונה על-ידי הרשם לערוך בה ביקורת עומק".
 


ברשות התאגידים סיכמו: "בעקבות הממצאים החמורים שלח הרשם מכתב התראה לחברה ולפיו ככל שהחברה לא תמציא תגובה לטענות המועלות נגדה מלווה באסמכתאות לנכונות הדברים, אשר יניחו את דעת הרשם כי היא פעלה ופועלת בהתאם לדין, יפנה הרשם לבית המשפט בבקשה למתן צו לפירוק החברה. לאחר שהחברה לא הניחה את דעת הרשם כי היא מתנהלת כדין, גם לאחר שנשלחה אליה התראה, הוגשה היום כאמור בקשה לבית המשפט לפירוקה".

הכח עמידר רמת גן - המהווה איחוד בין הכח רמת גן, מכבי רמת גן ומכבי רמת עמידר - הוא מועדון ותיק ומפואר, שהוקם ב-1959 ושורשיו עוד במועדון הכח וינה שהוקם ב-1909). בעברה זכתה הכח בשתי אליפויות (עונות 1964/65 ו-1972/73) וכן בשני גביעי המדינה (עונות 1968/69 ו-1972/73). ההופעה האחרונה של המועדון בליגת העל הייתה לפני יותר מעשור, בעונת 2008/09, שם החלה הידרדרות עם ירידה לליגה הלאומית ועד לליגה א' בה המועדון נמצא בימים אלה.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות