דראפיץ': ''בית''ר י-ם צריכה להיות בפלייאוף העליון''ספרופולוס: ''נלחמתי כל חיי, מתכוון לעשות זאת כעת''מרוצה ממנו: יובנטוס מימשה את האופציה על מקניבסוף השבוע בקייב: ישראל מול אוקראינה בגביע דייויסרופרט מרקו יהיה עוזרו של רוטנשטיינר בנבחרת ישראלבסגל חסר: ב''ש יוצאת למשחק קריטי בקריית שמונהבכר: ''לא אותה הפועל ת''א שפגשנו בסיבוב הראשון''הקרב על הפלייאוף נמשך: בית''ר ירושלים אצל סכניןדורסי: ''אסור לוותר עד שהעונה תיגמר, נמשיך להילחם''10 נק' ו-7 ריב' לאבדיה, וושינגטון הפסידה לממפיס
מיקה בוחניק (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)

בת 13.5 בחצי גמר אליפות ישראל לבוגרים בטניס

רביעי | | 16:50    מאת מערכת ישראל ספורט

באליפות הבוגרות הראשונה שלה, מיקה בוחניק הצעירה תתחרה מול המדורגת הבכירה לינה גלושקו. ולאדה קאטיץ' מול שלי ברזניאק, בגברים עידן לשם יפגוש את ירדן חסון ודניאל צוקרמן יתחרה בישי עוליאל

היום נקבעו משחקי חצי גמר אליפות ישראל לבוגרים המתקיימת השבוע ברעננה, כאשר שלושת המדורגים הראשונים בגברים ושתי המדורגות הראשונות בנשים העפילו ונרשמה הפתעה עם עלייתה של מיקה בוחניק הצעירה לחצי הגמר.

המדורג הבכיר, עידן לשם, גבר 4:6 ו-1:6 על מור בוליס ויפגוש בחצי הגמר מחר את ירדן חסון שניצח 2:6, 6:2 ו-3:6 את יאשה זמל (מדורג 4). דניאל צוקרמן (3) ניצח 2:6 ו-0:6 את רועי גינת וישחק מול ישי עוליאל (2) שגבר 1:6 ו-2:6 על יאיר סרוק. השניים נפגשו ביום ראשון השבוע בפיינל פור של ליגת WINNER וצוקרמן גבר על עוליאל בשלוש מערכות.

הפתעה נרשמה בתחרות לנשים כאשר מיקה בוחניק בת ה-13 וחצי העפילה לחצי הגמר באליפות ישראל לבוגרות הראשונה שלה. בוחניק שיחקה מול מאיה טחן, המדורגת 3 באליפות, נוצחה 6:4 במערכה הראשונה, ניצחה 4:6 בשניה ובמצב של 2:2 במערכה השלישית פרשה טחן מסיבה רפואית. בוחניק, המתאמנת באקדמיה הלאומית המשותפת ברמה"ש של איגוד הטניס ומרכזי הטניס, תפגוש מחר את המדורגת הבכירה, לינה גלושקו, שניצחה 2:6 ו-1:6 את סברינה קלנדרוב. המדורגת השניה, ולאדה קאטיץ', גברה 2:6 2:6 על דניאלה שווד ותשחק מול שלי ברזניאק (4) שגברה אחרי שלוש שעות ורבע של משחק 6:7, 6:3 ו-3:6 על מיקה דגן פרוכטמן.

בגמר הזוגות לגברים ישחקו יאיר סרוק וסער סימון (ניצחו 4:6 ו-1:6 את עמית שמש ושחר אלבז) מול ירדן חסון וליאור גולדנברג (ניצחו 1:6 ו-2:6 את ניר וודבוז ועומר ישעיה). בגמר הזוגות לנשים ישחקו אסתר פסיוק וטל דקל (ניצחו 6:3, 3:6 ו-10:12 את עופר קיוויתי ודניאלה שבד) מול אדוה דבח ודריה שוורצמן (גברו 3:6 3:6 על ליאם עובד ומאי ברנס).

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות