ברצלונה הפסידה 3:2 לבילבאו בסופרקופה, מסי הורחקליון נכנעה 1:0 למץ, ליל עקפה אותה עם 1:2 על ריימסאינטר עלתה למקום הראשון עם 0:2 מרשים על יובנטוס0:0 בין ליברפול למנצ'סטר יונייטד, סיטי במקום השניישראל נכנעה 3:0 לבולגריה וסיימה אחרונה במוקדמותבבכורה של אדומאיטיס: ירושלים שמטה יתרון 18 נק'חשד: בעל קבוצה קשור לזריקת הרימון לביתו של טביבהראשון של אלישע לוי: דומנטאס שימקוס חתם בכפ''סחוגג: ''אצילי פתח לי את העיינים - אין סמלים בכדורגל''באיירן מינכן ניצחה 1:2 את פרייבורג, הפער: 4 נקודות
המאמן לוקה גברילו מדריך את אנסטסיה גורבנקו (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

החל ממחר: תחרות הקריטריון האולימפי בשחייה

שלישי | | 18:49    מאת מערכת ישראל ספורט

עיני עולם השחייה הישראלי יופנו לבריכה במכון וינגייט, שתארח את תחרות הקריטריון האולימפי הישראלית 2020. פולונסקי, גורבנקו, טומרקין וכהן יהיו במוקד העניינים. מאמן הנבחרת גברילו: ''זה רגע האמת''

ממחר (רביעי) ועד יום שישי עיני השחייה הישראלית יפנו למקום אחד - הבריכה הלאומית במכון וינגייט, שתארח את תחרות הקריטריון האולימפי הישראלית 2020. מדובר בתחרות השנייה ברצף במחזור האימונים הנוכחי, לאחר ששמונה משחייניות ושחייני הנבחרת שבו מרוטרדם בשבוע שעבר. השחייניות והשחיינים אשר טרם קבעו את הקריטריון האולימפי, ישאפו לעשות זאת כעת, כשהם יודעים כי הניסיון הבא שלהם יהיה שתי תחרויות מטרה בחודש יוני. אלו שכבר קבעו את הקריטריון במהלך 2019, זקוקים לזמן אישרור (עד אחוז וחצי מעל זמן הקריטריון המקורי).

בין המשחים המסקרנים בתחרות: 200 מעורב אישי, בו בקרב הבנות לאה פולונסקי תנסה לקבוע קריטריון ואנסטסיה גורבנקו תשאף לאשרר אותו ובקרב הבנים יעקב טומרקין וגל כהן גרומי רוצים להצטרף לרון פולונסקי בקרב על שני הכרטיסים לטוקיו, 100 גב, בו מיכאל לייטרובסקי הוכיח שהוא קרוב מאוד לקריטריון, ולצדו יעקב טומרקין, יהונתן קופלב ודוד גמבורג, 200 גב עם אביב ברזלי, 50 חופשי עם מירון חרותי (שכבר אישרר את הקריטריון) ומרקוס שלזינגר, 200 חופשי, בו גם הכרטיסים לשליחים יהיו על הפרק, ועוד.

מאמן נבחרת ישראל, לוקה גברילו, אמר לקראת התחרות: "התחרות הזו היא הפיק של מחזור האימונים הראשון שלנו בעונת ה'מגיפה' הזאת, ולמרות שלא הייתה לנו הכנה רגילה, עם הרבה פחות ימי תחרות ממה שהתרגלנו, היא בהחלט הייתה הכנה הגונה וטובה, ועכשיו אנחנו מגיעים לרגע של תחרות מבחן. ברוטרדם הצלחנו להיות מאוד תחרותיים, באותה רמה כמו לפני שנה, וכולנו מאוד אופטימיים וחיוביים לקראת התחרות. יש התרגשות גדולה מסביב, בעיקר מצד השחיינים. לדעתי זו הולכת להיות תחרות יותר טובה מאשר בהולנד, ומבחינתי הסיפוק הכי גדול הוא שאני רואה איך אנחנו הולכים להתכונן למשחקים האולימפיים בצורה מאוד חיובית".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות