רק 1:1 לליברפול מול לידס בחוץ, נשארה במקום השישיחולון ניצחה את הפועל י-ם, גלבוע/גליל את מכבי ת''אנשים: רמלה דרסה את רמת גן, אשדוד ניצחה את חולוןכדוריד: הפועל ומכבי ראשל''צ עלו לחצי גמר הפלייאוףאבוקסיס: ''הם השוו מכלום'', מזרחי: ''המזל היה איתנו''עמוק בתוספת הזמן: בית''ר סחטה 2:2 מול בני יהודהנוף הגליל והפועל י-ם נפרדו ב-1:1, נס ציונה התקרבהמכירת הכרטיסים לסופר קאפ הצרפתי תיפתח בשלישינשים: נדחתה העתירה של אליצור רמלה לקיצור העונהצ'פרין מאיים, באיירן מינכן ודורטמונד לא יהיו בסופר ליג
חברי הוועדות הנבחרים (באדיבות איגוד השחייה)

לראשונה: 5 נציגות ונציגים לאיגוד השחייה בוועדות LEN

שני | | 10:33    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד השחייה מחזק את כוחו ב-LEN (התאחדות השחייה האירופית), כאשר לשחייה הישראלית תהיה נציגות שיא של לא פחות מחמישה נציגים בוועדות המקצועיות ב-4 השנים הקרובות: ''נשפיע על השחייה האירופית''

התאחדות השחייה האירופית LEN פרסמה את הרכב הוועדות שלה לקדנציה הנוכחית, ובו גם נקודת ציון היסטורית ישראלית, כאשר לא פחות מחמישה נציגים ונציגות ישראליים מטעם איגוד השחייה יהיו חלק מהוועדות המקצועיות וישפיעו באופן ישיר על ההתנהלות השוטפת של השחייה האירופית בארבע השנים הקרובות.

מנכ"ל האיגוד אמיר טיטו נבחר לוועדת השחייה של ההתאחדות האירופית ויהיה לנציג הישראלי הראשון אי פעם בוועדה זו; רכזת השיפוט הישראלית יעל יוגב רוביצ'ק נבחרה לוועדת השחייה האמנותית; יו"ר ועדת המים הפתוחים באיגוד השחייה איציק מלול נבחרת גם לוועדת המים הפתוחים האירופית, כאשר נעם צבי יהיה נציג הוועד המנהל של LEN בוועדה זו; רופאת האיגוד פרופ' נעמה קונסטנטיני תמשיך בתפקידה כסגנית יו"ר הוועדה הרפואית. נציין כי גם לאיגוד הכדורמים יש נציגות בוועדת הכדורמים של ההתאחדות, גדי שוורץ.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון מסר: "אחת המטרות שהצבנו לעצמנו באיגוד השחייה היא להשפיע ככל יכולתנו על איך שתיראה השחייה האירופית בשנים הקרובות והרכב הוועדות הנוכחי נותן לנו את הבמה לעשות זאת. אני רוצה לאחל בהצלחה לכל הנציגות והנציגים הישראלים בוועדות השונות ובטוח שיעשו את עבודתם נאמנה. בהזדמנות זו אני גם רוצה להודות להדר בן דרור, שייצגה אותנו בכבוד רב שתי קדנציות רצופות בוועדת המים הפתוחים ואני בטוח שתמשיך לעשות זאת גם מחוץ לוועדה".

נגישות