מוחמד אבו פאני ינותח, ייעדר לפחות חמישה שבועותסל: בית הדין העליון דחה את העתירה של מכבי חיפההמנהלת לאיגוד השופטים: בטלו את האדום של גוטליבשרן ייני הודה: ''אנחנו מאוד אוהבים שמספידים אותנו''בעקבות הפארסה: בני סכנין נקנסה ב-30 אלף ש''חחלוץ העבר האגדי ג'ימי גריבס הלך לעולמו בגיל 81מומחי ה-Winner מעריכים: יובנטוס תנצח את מילאןב''ש: ''זה לא תירוץ, אך ההתנהלות הייתה בושה וחרפה''רגב פאנן מצטרף לצוות המקצועי של אליצור רמלהירושלים מול גלבוע/גליל, הפועל חולון נגד הפועל ת''א
איגוד האתלטיקה ועיריית ירושלים במעמד החתימה (צילום: ג’קי לוי)

אתלטיקה: אליפות אירופה עד גיל 18 תתקיים בירושלים

שני | | 12:44    מאת מערכת ישראל ספורט

התאחדות האתלטיקה האירופאית בחרה בעיר הבירה של ישראל, שתארח את הטורניר שייערך ב-2022. ראש העיר משה לאון אמר: ''מקווה שעד אז הקורונה תחלוף''. יו''ר האיגוד עמי ברן:'' מקווה שהקהל יגיע''

איגוד האתלטיקה ועיריית ירושלים חתמו אתמול (ראשון) במעמד ראש העיר ירושלים, משה ליאון, על שיתוף הפעולה לקראת אירוח אליפות אירופה לאתלטיקה עד גיל 18 בשנת 2022. כזכור, התאחדות האתלטיקה האירופאית בחרה בעיר ירושלים במארחת לאליפות בשנת 2022.

מעמד החתימה (צילום: ג'קי לוי)
באיגוד ציינו כי "אליפות בקנה מידה כזה היא חגיגה גדולה, אין ספק שאזרחי ישראל יוכלו להינות מדור העתיד של האתלטיקה האירופית ולצפות בהם מהיציע, ההכנות לאליפות כבר החלו עם שדרוג אצטדיון האתלטיקה העירוני ופגישות בין הגורמים הרלוונטיים". ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "זוהי הבעת אמון בעיר ירושלים לבחור בה לארח את האליפות הזו. אני מקווה שעד אז הקורונה תחלוף ונוכל לארח את האליפות כמו שצריך. אני מודה לאיגוד האתלטיקה ומברך על שיתוף הפעולה".

יו''ר איגוד האתלטיקה הישראלית, עמי ברן: "אני שמח להיות פה ולחתום ביחד עם ראש העיר על שיתוף הפעולה. ההתאחדות האירופאית הביעה אמון באיגוד האתלטיקה ובעיריית ירושלים לקיים את אליפות אירופה מתחת לגיל 18 בישראל, אין לי ספק שבשיתוף פעולה פורה ניקח את האמון הזה ונוציא לפועל בירושלים את אליפות אירופה 2022 לקדטים בצורה הכי טובה שאפשר. כולי תקווה שהאליפות תתקיים בימי פוסט קורונה ושהקהל יוכל להגיע בהמוניו על מנת לקחת חלק בחגיגה."

נגישות