אחרי שנה אחת בלבד: פולהאם חזרה לליגת המשנהנבדקת האפשרות להעביר את חצאי הגמר לסמי עופרהיסטוריה בתום מותחן: אשדוד מחזיקת הגביע בכדורידהשוער בוריס קליימן חתם לשנתיים נוספות בוולוס היווניתנהריה ירדה, הפועל ת''א קרובה להבטחת ההישארותעירוני ר''ג ניצחה, אליפות הנשים תוכרע במשחק חמישירשמי: אדינסון קבאני האריך את חוזהו במנצ'סטר יונייטדבשל ההסלמה הביטחונית: המשחק בין אשדוד לב''ש בוטלבפעם השלישית בתולדותיה: סלרניטנה עלתה לסריה א'''אם תישאר בסופר ליג, יובנטוס תודח מהליגה האיטלקית''
דני אבדיה (האתר הרשמי)

''השאיפה שלי היא להיות הישראלי הטוב בכל הזמנים''

שישי | | 08:10    מאת רועי ינקלוביץ

אחרי שנבחר במקום התשיעי בדראפט ע''י הוושינגטון וויזארדס, הפורוורד בן ה-19 הוסיף: ''יש לי המון תוכניות שאני צריך לסדר, אני תמיד שואף להגשים חלומות''. סוכנו מתן סימנטוב: ''מאוד שמחים שהוא בוושינגטון''

לאחר היבחרו של דני אבדיה במקום התשיעי בדראפט 2020 על ידי הוושינגטון וויזארדס ליקטנו תגובות נוספות של הבאים לאירוע שנערך עבורו בדרום תל אביב:

אבדיה עצמו אמר: "תמיד כיף שקבוצה מאמינה בך. אחת השאיפות שלי היא להיות הישראלי הגדול בכל הזמנים, אני אתן את כל כולי. הסיטואציה חלק מהחיים, אני לא יכול להתלונן. אני נבחרתי בדראפט, הגשמתי חלום. יכולתי לחוות את החוויה עם כל החברים שלי ואני רוצה רק שכולם יהיו בריאים. יש לי המון תוכניות שאני צריך לסדר. אני תמיד שואף להגשים חלומות".

סוכנו מתן סימנטוב אמר: "בכנות, נערכנו לבחירה של דני במיקום שלו, אבל אדם תחרותי כמו דני להגיע לבחירה במקומות 4,5,6 למקום 9 זה היה לא מתוכנן. ציפינו, נערכנו לזה, אנחנו מאוד שמחים שהוא בוושינגטון. ידענו לאן זה הולך, ברגע שהבחירות הגלגלו, ידענו והבנו את השיח. השמועה על וושינגטון רצה לפני הבחירה. נשב עם המאמן והג'נרל מנג'ר. הם ישמחו שדני יתאים להם והם אליו, זה שת"פ ארוך טווח ומצוין שצפוי לנו".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Deni Avdija (@deniavdia8)


וליקו פרוביץ' מאמנו האישי של אבדיה אמר: "אני מוצף ברגשות כי להיבחר בטופ 10 בכל רמה זה הישג נהדר. אני חושב שזה שם את דני בסיטואציה נהדרת שהוא יוכל לפתח את המשחק שלו, להכיר את ה-NBA וליהנות מהתהליך של להשתפר מיום ליום".

אבי אבן, ראש מחלקת הסקאוטינג במכבי תל אביב, אמר: "יום חג. חיכיתי לרגע הזה מהרגע שישבתי עם זופי בבית קפה והחלטנו להעביר את דני למכבי וזה היה לפני שש או שבע שנים. אני מודה שלא חשבתי שזה יהיה בעוצמות האלה, זה מרגש, ממש מרגש, בשבילי זה מקביל לזכייה ביורוליג ברמת הכיף כמאמן. אני רק רוצה שיהיה לדני טוב, הכל כל כך דינמי וכמו שאנחנו רואים קשה מאוד לדעת, אני רק מקווה שיהיה לו טוב, שיהיה מאושר במקום שיתנו לו לצמוח ולפרוח כי הוא הכי מקסים שיש".

צפו בדני אבדיה מתראיין:


אורן אהרוני, המנהל המקצועי של אבדיה בנוער של מכבי תל אביב, הוסיף: "כמו שאלון אמר זו גאווה גדולה זה ילד שעשינו איתו דרך מאוד מאוד ארוכה, ידענו שהוא פוטנציאל אבל לא חלמנו שהוא יגיע למקומות האלו, וזה ערב מרגש ובכלל הערב הזה של הדראפט הוא עוצמתי ומרגש ומהיום כולנו אוהדים של וושינגטון". אלון בן זקן, מאמנו בנוער של מכבי תל אביב אמר: "התרגשות גדולה, כבוד לנו ולו ולמשפחה. אנחנו מאוד מאוד מאושרים, אחרת לא היינו פה בשעות האלו. מה שההוא למעלה רצה ככה יצא הכל טוב הכל בסדר".

שמעון מזרחי, יו"ר מכבי תל אביב סיכם: "יום חג. חיכיתי לרגע הזה מהרגע שישבתי עם זופי בבית קפה והחלטנו להעביר את דני למכבי וזה היה לפני שש או שבע שנים. אני מודה שלא חשבתי שזה יהיה בעוצמות האלה, זה מרגש, ממש מרגש, בשבילי זה מקביל לזכייה ביורוליג ברמת הכיף כמאמן. אין לי פייבוריטית לבחירה, אני רק רוצה שיהיה לו טוב, הכל כל כך דינמי וכמו שאנחנו רואים קשה מאוד לדעת, אני רק מקווה שיהיה לו טוב, שיהיה מאושר, שינחת במקום שיתנו לו לצמוח ולפרוח כי הוא הכי מקסים שיש. אף אחד לא אומר שהוא בהכרח יהיה בוושינגטון, הם עוד יכולים לעשות טרייד, אבל בכל מקום שהוא יהיה הוא יצליח ויביא גאווה לכולנו".

אחד הבעלים של מכבי תל אביב דייויד פדרמן אמר: "אני מאוד מאושר בשביל דני, בשביל המשפחה. כולם חושבים אחד שתיים שלוש הוא נבחר יפה מאוד, הוא בחור יותר מן הכלל הוא יצליח שם, ואני חושב שיהיה גאווה גדולה לראות. ראינו את זה בטלפונים לפני ששידרו את זה, זה הגיע מארצות הברית, אני לא חושב שהייתה אכזבה אני חושב שבסך הכל בחור ישראלי בן 19, מקום תשיעי בדראפט NBA, מאוד מאוד מרוצה מאוד שמח בשבילו, שמח גם בשביל מכבי".

נגישות