נוריץ' הביסה 0:3 את ווטפורד ועלתה מעל הקו האדוםאבדיה: ''צריך להישאר מקצוען, להילחם על המקום שלך''ממשיכה לנצח: אבישג סמברג אלופת ישראל בטקוואנדומביש: איסמעיל עאמר הותקף על ידי אנשי אדומים אשדודבודדה בפסגה: 0:2 לכפר קאסם על בני יהודה בבלומפילדמכבי ת''א מחפשת נקמה בנתניה ומצפה לאצטדיון מלאאשרם וזליקמן הרצו לסטודנטים במכללה האקדמית וינגייטאביב אברהם: ''אנחנו באים חדורי מוטיבציה ואמונה''בגיל 34: מאור בוזגלו יודיע רשמית על פרישה מכדורגלהמו''מ בין פלקושצ'נקו לגירמוט פוצץ, יישאר בחדרה?

טורניר גמר הסבב: נדאל בחצי הגמר, ציציפאס הודח

שישי | | 00:44    מאת מערכת ישראל ספורט

השור ממאיורקה נזקק ל-4:6, 6:4, 2:6 קשה בדרך למקום השני בבית והדיח על הדרך את האלוף המכהן שנפרד מהתואר. נדאל יפגוש בחצי הגמר את מדבדב. רובלב גבר על תים 2:6, 5:7 במשחק לפרוטוקול בלבד

טורניר גמר הסבב נמשך היום (חמישי) עם שני המשחקים האחרונים בבית ב'. בראשון הצליח אנדריי רובלב לסגור את השנה שלו עם ניצחון ראשון אי פעם בטורניר הזה - 2:6, 5:7 על דומיניק תים במשחק לפרוטוקול בלבד. לאחר מכן רפאל נדאל ניצח 4:6, 6:4, 2:6 את האלוף היוצא סטפנוס ציציפאס בשלוש מערכות והבטיח את מקומו בין ארבע הגדולים.
 


נדאל וציציפאס, שהפסידו לתים וניצחו את רובלב, שמרו כל אחד על ההגשות שלו עד מצב של 4:4 בסט הראשון, כאשר שם נדאל שבר בדרך ל-4:6 תוך 41 דקות. המערכה השנייה הייתה דומה מאוד, כששניהם שמרו על ההגשות עד מצב של 4:5 לזכות היווני. ציציפאס השיג שתי נקודות שבירה, נדאל הציל פעם אחת אבל נכנע בדרך ל-4:6 לזכות המדורג שישי בעולם. הסט השלישי היה שונה לחלוטין. נדאל שבר כבר במשחקון ההגשה הראשון של ציציפאס, ששבר בחזרה אבל שוב נשבר - 1:2 מהיר לנדאל. הספרדי המשיך לדהור לעבר הניצחון ואף שבר פעם נוספת בדרך ל-2:6 וניצחון תוך שעתיים ו-6 דקות.

מוקדם יותר, אנדריי רובלב הרוסי הצליח להשיג חצי נחמה הערב, ואחרי שהודח מטורניר אליפות סוף השנה בלונדון, גבר בכל זאת על המדורג 3 בעולם דומיניק תים. האוסטרי נשבר פעמיים כבר בפתיחה והרוסי הצליח להכתיב את הקצב בדרך לניצחונו ה-41 ב-2020. למרות ההפסד, תים העפיל מהמקום הראשון בשלב הבתים לאחר שכבר גבר על נדאל וציציפאס.

נגישות