מכבי חיפה התאוששה עם 0:2 על בית''ר י-ם השוקעתמשחק שישי ללא ניצחון: רק 2:2 לב''ש מול הפועל חיפהקטש: ''לא חלמנו שנעשה את זה בצורה כזאת חלקה''בפעם ה-14 ברציפות: נבחרת ישראל עלתה ליורובאסקטלמרות הביקורות: לב יאמן את גרמניה גם ביורו 2021סגל תקף את השופט בן אברהם, קרע ברצועה לאשכנזיהפועל ב''ש: ''המטרה המרכזית - לחזור לנצח בליגה''ועדת האיתור נפגשה עם רוטנשטיינר, החלטה בקרובלחץ גדול בחיפה: ''רק ניצחון יחזיר את השקט והביטחון''לאחר המשחק הסוער: נתניה ועירוני ק''ש יעמדו לדין
המיזם המיוחד (ההתאחדות לכדורגל)

לצד איטליה ופורטוגל: הנבחרת תסייע לנפגעי הקורונה

רביעי | | 11:50    מאת מערכת ישראל ספורט

איש העסקים היהודי-איטלקי לאפו אלקן - מיורשיה של אימפריית פיאט - צירף אליו את שלוש הנבחרות שיובילו מיזם תרומות לאלו שמצבם הכלכלי הורע בעקבות הקורונה. יו''ר ההתאחדות חסון: ''מיזם ייחודי והכרחי''

איש העסקים היהודי-איטלקי, לאקו אלקן, מיורשיה של אימפריית פיאט, השיק מיזם חדשני במסגרת הקרן הפילנטרופית שלו LAPS, אליו חברו נבחרות הכדורגל של ישראל, איטליה ופורטוגל, במטרה לסייע ברכישת סלי מזון עבור משפחות שמצבן הכלכלי הורע בעקבות משבר הקורונה. שחקני שלוש הנבחרות הצטלמו כאשר כף ידם צבועה בגווני דגלי הלאום של כל אחת מהמדינות ומעבר לתרומה שכל אחת מהן תשיא, יקראו השחקנים וההתאחדויות במגוון ערוצים לכל מי שיש בידו לסייע, לתרום לטובת מי שזקוקים לכך. מלבד השתתפותם בקידום המיזם בתקופה הקרובה, תרמו שחקני נבחרת ישראל סכום של כ-30 אלף שקל לטובת הקרן.  

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, בירך על המיזם: "נבחרות ישראל וההתאחדות לכדורגל נרתמו מיד למיזם הייחודי וההכרחי שהוביל לאפו אלקן. גם אם האוהדים לא אתנו באצטדיונים בימים האלה, הם תמיד קרובים ללבנו וזאת הזדמנות יוצאת דופן לסייע ככל האפשר. חדר ההלבשה של נבחרות ישראל הוא דוגמה נפלאה לפסיפס ממנו מורכבת החברה הישראלית. האחדות והערבות ההדדית שמאפיינות אותו, הן הבסיס שיבטיח את הצלחת המיזם ברמה המקומית והבין-לאומית".

מייסד ונשיא קרן LAPS, לאפו אלקן, אמר: "הצורך לדאוג לחלשים שבינינו הוא חובה מוסרית וחברתית. חובה שאני באופן אישי מחויב לה. מצב החירום שאנו חיים בו כיום מוכיח את הצורך להתאחד כדי להילחם יחד. האחדות היא משאב עיקרי במאבק בעוני שהולך וגדל לצערנו מידי יום. כל מי שיכול חייב לפעול בכל אמצעי כדי לתמוך באלו שהמזל פחות האיר להם פנים. אני שמח מאוד שההתאחדות לכדורגל בישראל הצטרפה למיזם יחד עם התאחדויות הכדורגל באיטליה ופורטוגל, ולהערכתי נבחרות נוספות יצטרפו בקרוב למיזם. חשתי שנבחרת ישראל וההתאחדות לכדורגל פעלו מכל הלב, בתשוקה, באהבה ובסולידריות שמאפיינים את ישראל, והתגייסו מיד לסייע ולהוביל את המהלך".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות