מכבי חיפה התאוששה עם 0:2 על בית''ר י-ם השוקעתמשחק שישי ללא ניצחון: רק 2:2 לב''ש מול הפועל חיפהקטש: ''לא חלמנו שנעשה את זה בצורה כזאת חלקה''בפעם ה-14 ברציפות: נבחרת ישראל עלתה ליורובאסקטלמרות הביקורות: לב יאמן את גרמניה גם ביורו 2021סגל תקף את השופט בן אברהם, קרע ברצועה לאשכנזיהפועל ב''ש: ''המטרה המרכזית - לחזור לנצח בליגה''ועדת האיתור נפגשה עם רוטנשטיינר, החלטה בקרובלחץ גדול בחיפה: ''רק ניצחון יחזיר את השקט והביטחון''לאחר המשחק הסוער: נתניה ועירוני ק''ש יעמדו לדין
אלי דסה, ביברס נאתכו וערן זהבי (ההתאחרות לכדורגל)

רוטנשטיינר לא תרגל את ההרכב, נאתכו יירד לספסל?

רביעי | | 08:52    מאת אדי חליאבין

נבחרת ישראל תארח הערב (רביעי, 21:45) את סקוטלנד במשחק שינעל את ליגת האומות כשהיא יודעת שהפסד יוריד אותה לדרג ג'. המאמן, בניגוד להרגלו, לא תרגל את ההרכב ולא ברור האם אכן ישנה את ההרכב

נבחרת ישראל תנעל הערב (רביעי, 21:45) את ליגת האומות כשתארח את נבחרת סקוטלנד באצטדיון היהלום בנתניה. הכחולים-לבנים יודעים שניצחון יבטיח את ההישארות בדרג ב' - המטרה שחזר והגדיר שוב ושוב המאמן וילי רוטנשטיינר - בעוד תיקו או הפסד ייאלצו את הנבחרת להמתין למעידה של סלובקיה מול צ'כיה במשחק המקביל. במקרה שהסלובקים ינצחו וישראל תמעד, רוטנשטיינר יהיה חתום על ירידה לדרג ג'.
 


המאמן, בניגוד להרגלו, לא תרגל את ההרכב הפותח ועדיין לא ברור האם הוא אכן יבצע שינוי משמעותי ב-11 שלו במה שאמור להיות המשחק האחרון שלו על הקווים. במקום חאתם עבד אלחמיד המורחק ישחקו שרן ייני או אוראל דגני, כאשר ההתלבטות היא בין סאן מנחם לטאלב טוואטחה בעמדת המגן השמאלי. בנוסף, רוטנשטיינר מתלבט בין אייל גולסה לשון וייסמן וכן בין ביברס נאתכו לנטע לביא. הקפטן הציג יכולת חלשה בשני המשחקים האחרונים ולביא, כשהחליף אותו, היה טוב מאוד. האוסטרי ייפגש בשבוע הבא עם יו"ר ההתאחדות אורן חסון, שיציע לו להמשיך כמנהל הטכני. בכל מקרה, אם רוטנשטיינר ייבחר שלא להישאר בישראל - הוא יזכה לפיצוי מוסכם מראש של 700 אלף ש"ח.

הרכב משוער: אופיר מרציאנו, אלי דסה, שרן ייני, ניר ביטון, איתן טיבי, סאן מנחם (טאלב טוואטחה), ביבראס נאתכו (נטע לביא), דור פרץ, מנור סולומון, שון וייסמן (אייל גולסה), ערן זהבי.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות