מכבי חיפה התאוששה עם 0:2 על בית''ר י-ם השוקעתמשחק שישי ללא ניצחון: רק 2:2 לב''ש מול הפועל חיפהקטש: ''לא חלמנו שנעשה את זה בצורה כזאת חלקה''בפעם ה-14 ברציפות: נבחרת ישראל עלתה ליורובאסקטלמרות הביקורות: לב יאמן את גרמניה גם ביורו 2021סגל תקף את השופט בן אברהם, קרע ברצועה לאשכנזיהפועל ב''ש: ''המטרה המרכזית - לחזור לנצח בליגה''ועדת האיתור נפגשה עם רוטנשטיינר, החלטה בקרובלחץ גדול בחיפה: ''רק ניצחון יחזיר את השקט והביטחון''לאחר המשחק הסוער: נתניה ועירוני ק''ש יעמדו לדין
שחקני נבחרת ספרד חוגגים (האתר הרשמי)

ווינר: ספרד תנצח את גרמניה, צרפת תנצח את שבדיה

שלישי | | 13:46    מאת מערכת ישראל ספורט

מחזור הנעילה של ליגת האומות יוצא לדרך הערב (שלישי, 21:45) ומומחי הווינר מעריכים כי הלה רוחה יגברו על המנשאפט והטריקולור - אלופי העולם - ינצחו את השבדים. פורטוגל, עם רונאלדו, תנצח את קרואטיה?

הערב (שלישי) ייצאו לדרך משחקי המחזור האחרון של ליגת האומות ואנחנו זוכים להצגות כדורגל מהשורה הראשונה. המשחק הראשון של הערב יפגיש בין צרפת לשבדיה. במשחקים קודמים כאשר צרפת אירחה, השבדים לא יצאו עם הניצחון בארבעת המשחקים האחרונים בין הנבחרות. מומחי ה-Winner מעריכים כי גם בשל כך וגם בשל רצף הפסדי החוץ איתו מגיעה שבדיה (3 משחקים ברצף) צרפת לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת שלוש הנקודות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.4 למול ניצחונה של שבדיה שמוערך ביחס של פי 5.4. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.6.
 


המשחק השני של הערב, יפגיש בין שתי נבחרות שנחשבות בעיני רבים מהטובות ביבשת, ספרד תארח את גרמניה. שתי הקבוצות מגיעות למפגש עם רצף ניצחונות מרשים, כאשר גרמניה לא הפסידה בששת משחקי החוץ האחרונים, ואילו הספרדים מגיעים לאחר שמונה ניצחונות רצופים בבית. מומחי ה-Winner מעריכים כי על כר הדשא יחסי הכוחות שווים עם יתרון קל לספרדים. ניצחונם של הספרדים מוערך על פי מומחי ה-Winner ביחס של פי 2.2, למול ניצחונה של גרמניה שמוערך ביחס של פי 2.45. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.2.

משחק נוסף שישוחק הערב, יפגיש בין קרואטיה לפורטוגל. מומחי ה-Winner מעריכים כי למרות שכריסטיאנו רונאלדו לא ישחק על כר הדשא בעקבות הימצאותו חיובי לנגיף הקורונה, חבריו לנבחרת לא צפויים להיתקל בקשיים בדרך להשגת שלוש הנקודות. ניצחונה של פורטוגל מוערך על פי מומחי ה-Winner ביחס של פי 1.85, למול ניצחונה של קרואטיה שמוערך ביחס של פי 3.15. תוצאת התיקו מוערכת ביחס של פי 3.15.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות