מכבי חיפה התאוששה עם 0:2 על בית''ר י-ם השוקעתיוסי אבוקסיס: ''מאוכזב, עוד לא התיישבתי וכבר ספגנו''משחק שישי ללא ניצחון: רק 2:2 לב''ש מול הפועל חיפהקטש: ''לא חלמנו שנעשה את זה בצורה כזאת חלקה''בפעם ה-14 ברציפות: נבחרת ישראל עלתה ליורובאסקטלמרות הביקורות: לב יאמן את גרמניה גם ביורו 2021סגל תקף את השופט בן אברהם, קרע ברצועה לאשכנזיהפועל ב''ש: ''המטרה המרכזית - לחזור לנצח בליגה''ועדת האיתור נפגשה עם רוטנשטיינר, החלטה בקרובלחץ גדול בחיפה: ''רק ניצחון יחזיר את השקט והביטחון''
יעקב טומרקין (צילום: מינה קסאפוגלו, ISL)

מקום שני ליעקב טומרקין ב-ISL, מירון חרותי סיים שלישי

חמישי | | 13:42    מאת מערכת ישראל ספורט

תוצאות נהדרות בליגת השחייה הבינלאומית: טומרקין קבע את תוצאת השנה שלו ב-200 מטר גב, 1:52.09 דקות ומקום רביעי במשחה. חרותי עם 21.20 שניות ב-50 מטר חופשי, 12 מאיות מהשיא הישראלי

המחזור השביעי בליגת השחייה הבינלאומית ה-ISL נפתח היום (חמישי) בהשתתפותם של שני שחיינים ישראלים, יעקב טומרקין מקבוצת איירון ומירון חרותי מקבוצת די. סי. טריידנט. שני הישראלים סיפקו את הופעתם הטובה ביותר עד כה בליגה, עם תוצאותיהם המהירות ביותר העונה וגם המיקומים הגבוהים ביותר עבור שניהם בתחרות.

מירון חרותי (צילום: מייק לואיס, ISL)
טומרקין היה הראשון לזנק למים וקבע את תוצאת השנה שלו ב-200 מטר גב, 1:52.09 דקות ומקום רביעי במשחה. אחרי מנוחה קצרה של כ-20 דקות, חזר למים וסיפק את המשחה הטוב ביותר שלו העונה. הוא סיים במקום השני ב-200 מעורב אישי, מיד אחרי חברו לקבוצה לאונרדו סנטוס, וקבע 1:54.59, שיפור של שנייה שלמה לתוצאתו מהמפגש שעבר.

גם חרותי סיפק משחה מצוין ב-50 מטר חופשי. אחרי שסיים במקום הרביעי במשחה זה בתחרות הקודמת, השתדרג הפעם למקום השלישי עם 21.20, תוצאתו הכי מהירה העונה ו-12 מאיות בלבד מהשיא הישראלי. בהמשך, פתח חרותי את רביעיית שליחים ב' ב-4X100 חופשי וקבע 48:51 ש' עבור קבוצתו, שסיימה שביעית במשחה עם 3:14.11 ד'.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות