מכבי חיפה התאוששה עם 0:2 על בית''ר י-ם השוקעתיוסי אבוקסיס: ''מאוכזב, עוד לא התיישבתי וכבר ספגנו''משחק שישי ללא ניצחון: רק 2:2 לב''ש מול הפועל חיפהקטש: ''לא חלמנו שנעשה את זה בצורה כזאת חלקה''בפעם ה-14 ברציפות: נבחרת ישראל עלתה ליורובאסקטלמרות הביקורות: לב יאמן את גרמניה גם ביורו 2021סגל תקף את השופט בן אברהם, קרע ברצועה לאשכנזיהפועל ב''ש: ''המטרה המרכזית - לחזור לנצח בליגה''ועדת האיתור נפגשה עם רוטנשטיינר, החלטה בקרובלחץ גדול בחיפה: ''רק ניצחון יחזיר את השקט והביטחון''
שר התרבות והספורט, חילי טרופר (יניב נדב, דוברות הכנסת)

קבינט הקורונה אישר את חזרת כלל הספורט התחרותי

שישי | | 10:02    מאת מערכת ישראל ספורט

מאבק משרד הספורט בראשות השר טרופר הצליח במשימה: ''הפעילות חוזרת בכל הענפים, בריכות השחייה ייפתחו, נמשיך לעבוד בשקט, יעילות ועקביות''. ראשי האיגודים הודו לשר, הלו''ז המלא מחכה בפנים

בשורה חשובה: הספורט התחרותי חוזר. בימים האחרונים התנהל מו"מ עיקש ואינטנסיבי מול משרד הבריאות במטרה להחזיר את פעילות הספורט לילדים ונוער בכל ענפי הספורט התחרותי. אחרי מאבק חסר פשרות, התקבל הבוקר (שישי) אישור סופי בקבינט הקורונה הכולל בתוכו את החזרת הספורט לילדים ונוער בספורט התחרותי בכל הענפים, פתיחת בריכות השחייה לשחיינים תחרותיים וטיפולים פרא רפואיים, פתיחת מתחמי דרייב-אין להקרנת סרטים, פתיחת הספריות לעיוורים, פתיחת מעל 200 אתרי מורשת של המועצה לשימור אתרים ואתרי רשות העתיקות. הפעילויות יחזרו החל מיום ראשון. 

שר התרבות והספורט חילי טרופר: "מדובר בהישגים משמעותיים, אשר מצטרפים להחזרת המשחקים בליגות העליונות ולמאבק שלי על החזרת הספורט והתרבות. יש כאן ערך חינוכי גדול ותרומה דרמטית לספורט בישראל. עשרות אלפי ילדים ובני נוער יוכלו לחזור לשגרת האימונים בתוך זמן קצר. עשרות אלפי אנשים יוכלו לחזור ולשוב אל אתרי התרבות והמורשת שנפתחו. העיוורים יוכלו שוב לקבל שירות בספריות הייעודיות. נמשיך לעבוד בשקט, ביעילות ובאופן עקבי כדי לפתוח בצורה בטוחה וזהירה את יתר עולם התרבות והספורט. זו האחריות שלי ואני לא מתכוון להשאיר את התרבות והספורט מאחור".

הלוח המלא (ההתאחדות לכדורגל)
במכתב ששלחו הבוקר איגודי הספורט, הוועד האולמפי בישראל, הוועד הפראלימפי בישראל, איל"ת, ומרכזי הספורט בישראל לשר טרופר ולשר הבריאות יולי אדלשטיין נכתב: "אנו, ראשי איגודי ומרכזי הספורט וגופי הרוחב, מבקשים להודות לכם על המאבק העיקש שניהלתם ע"מ להחזיר את פעילות הספורט לאלפי ילדים ונוער בכל ענפי הספורט התחרותי. מאבק שהביא להחלטה הסופית בקבינט הקורונה. החלטה זו תסייע רבות להפחתת הנזקים שנוצרו כתוצאה מהפסקת פעילות הספורט בקרב הצעירים".

עוד נכתב: "כשהספורטאים בידיים של האיגודים, האגודות והמאמנים אנו יודעים לשמור ולדאוג לבריאותם בצורה המיטבית. נמשיך לפעול ולהקפיד כולנו על ביצוע כל הנחיות הגורמים המקצועיים לפעילות ספורטיבית תחת מגבלות הקורונה כפי שמתפרסמות מעת לעת. אנו מצפים לקבל את מתווה הפעילות המעודכן בהקדם על מנת שנוכל להתחיל לפעול בהתאם. ישר כח!".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות