סל נשים: מכבי חיפה הפתיעה את מכבי עירוני רמת גןבכר: ''עשינו שטויות ונענשו, אך הפעם שיחקנו בבגרות''מכבי חיפה התאוששה עם 0:2 על בית''ר י-ם השוקעתממשיכה להרשים: 79:100 להפועל חולון על נס ציונהיוסי אבוקסיס: ''מאוכזב, עוד לא התיישבתי וכבר ספגנו''משחק שישי ללא ניצחון: רק 2:2 לב''ש מול הפועל חיפהקטש: ''לא חלמנו שנעשה את זה בצורה כזאת חלקה''בפעם ה-14 ברציפות: נבחרת ישראל עלתה ליורובאסקטלמרות הביקורות: לב יאמן את גרמניה גם ביורו 2021סגל תקף את השופט בן אברהם, קרע ברצועה לאשכנזי
ההפגנה היום (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)

מאות השתתפו בהפגנת השחיינים: ''תנו לנו לחזור למים''

חמישי | | 19:39    מאת מערכת ישראל ספורט

מאות שחיינים ושחייניות הפגינו מול ביתו של שר הבריאות אדלשטיין בהרצליה למען החזרת הספורט התחרותי לפעילות. יו''ר האיגוד סימון דוידסון: ''אנחנו כבר יותר מחודש וחצי מחוץ למים, אין סיבה אמיתית לזה''

מאות שחייניות ושחיינים השתתפו הערב (חמישי) בהפגנה מול ביתו של שר הבריאות יולי אדלשטיין בהרצליה למען החזרת הספורט התחרותי לפעילות. בין המפגינים היו שחייניות ושחיינים צעירים, שחיינים מנבחרות ישראל  לנוער ובוגרים, שחייני עבר ושחייני מאסטרס, כמו גם מאמנים והורים. הקריאה הייתה ברורה: "תנו לנו לחזור לשחות!".

היו''ר סימון דוידסון בהפגנה היום (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)
יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון אמר בהפגנה: "הגענו לפה היום כל מי שכואב לו הנושא הזה שלא יכולים לשחות. אנחנו כבר יותר מחודש וחצי מחוץ למים, אין סיבה אמיתית לזה שהשחייה הישראלית לא מתפקדת במלואה. הכלור הוכח כחומר שהורג את הנגיף, אנחנו עובדים לפי קפסולות, הגשנו למשרד הבריאות תכניות אמיתיות כיצד חוזרים לפעול ועד עכשיו אין מענה. הגענו לכאן לבית של שר הבריאות אדלשטיין כדי להגיד שאנחנו חייבים לחזור למים. נעבוד לפי כל ההוראות של משרד הבריאות, אנחנו אנשים אחראיים עם מאמנים ערכיים וילדים טובים וממושמעים, נעשה כל מה שצריך, אבל תנו לנו לחזור למים". 

ההפגנה היום (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)
אלוף אירופה לשעבר, יהונתן קופלב, הוסיף: "אפילו שאני ואולי עוד כמה שחיינים בארץ יכולים לשחות, זה ממש לא מספיק. הגיע הזמן לתת לכולם לשחות, להציל את האגודות, להציל את השחיינים הצעירים שהספורט זה הכל בשבילם, הם משתגעים בבית ובאתי לעזור להם כמה שאני יכול".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות