ארסנל ניצחה 1:3 את וילה, שער ובישול לאובמיאנגשחקן ומאמן העבר ליאון קונסטנטינובסקי הלך לעולמוגביע העולם בקטאר: יעקב טומרקין זכה במדליית ארדקלינגר: ''בימים האחרונים השחקנים שלנו היו ב'היי''''ניצחון רביעי רצוף למכבי ראשל''צ, 28:33 על נס ציונהבני יהודה הביסה 0:5 את עפולה, כפ''ס שוב ניצחהבתום משחק צמוד: 73:74 להפועל ראשל''צ על רמה''שעמיר נוסבאום: ''עבדנו על הטעויות והרמנו את השחקנים''זיו אריה בטוח: ''גם המיקום בטבלה לא מרתיע אותנו''לוי: ''יש לנו סגל מגוון, אנחנו מנסים למצוא את האיזון''
נבחרת ישראל בכדוריד (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

יד: האיגוד האירופי דחה את משחק הנבחרת מול איסלנד

רביעי | | 13:35    מאת מערכת ישראל ספורט

המפגש במוקדמות היורו שתוכנן ל-7 בנובמבר בסקנדינביה יזוז לתאריך אחר בעקבות הקורונה. הודעה על תאריך חדש - בקרוב. נכון לעכשיו, ההתמודדות מול הפורטוגלים שלושה ימים קודם לכן תיערך כמתוכנן

הודעה נוספת מהאיגוד האירופי: לאחר שאמש ה-EHF בישר על ביטול משחקי אליפויות אירופה לנבחרות הצעירות (עתודה ונוער) שתוכננו להיערך בינואר, היום הוא הודיע כי משחקה של נבחרת ישראל מול איסלנד ב-7 בנובמבר, במחזור השני במוקדמות אליפות אירופה - נדחה. מועד חדש ייקבע בהמשך בתיאום עם האיגוד האירופי ואיסלנד. בשלב זה, אין הודעה על שינוי בנוגע למשחק הפתיחה בפורטוגל ביום רביעי הבא.

ההחלטה נוגעת ונובעת מהעלייה בתחלואה, הקשיים בהשגת טיסות לאיסלנד ובתוך כך הקושי במעבר בין מספר מדינות בדרך, והחשש ששחקנים שיצטרכו לשוב ולהיות בבידוד. כמובן החלטה להתחשב במצבה של נבחרת ישראל - החשש מפציעות שחקנים בעקבות אי קיום משחקי ליגה בישראל כבר כמעט 8 חודשים, בעקבות הפנייה שנעשתה בשבוע שעבר.

בנוסף נכתב בהודעה: "בשל המגבלות, נבחרת ישראל נאלצת להתמודד עם קשיים רבים, כולל שחקניה במועדונים זרים והסכנה להיות בהסגר לאחר חזרתם, במיוחד בהתחשב במגבלות הנסיעה. איגוד הכדוריד בישראל ניסתה למצוא פתרונות למגבלות אלו, אבל הדבר לא צלח. יש לנו עדיין תקווה מסוימת לאפשרות לשחק את המשחק במועד מאוחר יותר בנסיבות נאותות. בהתחשב בדברים והמידע הקיים האיגוד האירופי לא מוצא חלופה, ומאשר לדחות את המשחק בין איסלנד לישראל".

כזכור, הנבחרות החליפו ביתיות בשלב מוקדם, ולאחר מכן נדחתה גם בקשה של ישראל וליטא לקיים טורניר במקום משחקי בית-חוץ. הנבחרת תקיים היום ומחר משחקי אימון נגד מ.כ חולון ומול א.ס רמה"ש, לאחריהם ייקבע הסגל למשחק בפורטוגל - שיכלול את השחקנים המקומיים ואת הליגיונרים.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות