''מסיבה מקצועית'': דור מיכה הוחלף כבר בדקה ה-35כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניס
שחקני הפועל ת''א (מוטי קדוש)

ההסכם נחתם סופית, הפועל תל אביב ביטלה את החל''ת

רביעי | | 12:53    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי מו''מ ארוך עם ארגון השחקנים, האדומים הודיעו רשמית שהגיעו להסכם קיבוצי והבהירו: השחקנים יקבלו בחזרה את הכסף שקוזז משכרם בתקופת החל''ת - לרבות על ימי העבודה שהורדו מחודש ספטמבר

רגע לפני המשחק מול בית"ר ירושלים בשבת (21:00) במחזור הרביעי, מחזור החזרה של ליגת העל לפעילות אחרי השבתה של יותר מחודש, הפועל תל אביב הודיעה היום (רביעי) רשמית כי בסיומו של מו"מ ארוך, נחתם הסכם קיבוצי מול ארגון השחקנים ובוטלה סופית ההוצאה הרטרואקטיבית לחל"ת של שחקני ועובדי המועדון.

מהפועל תל אביב נמסר כי במסגרת ההסכם "הוחלט כי החל"ת אליה הוצאו שחקני הקבוצה ועובדי המועדון בטל ומבוטל. בנוסף סוכם כי כל הכספים, לרבות ימי העבודה שהורדו משכר חודש ספטמבר, יוחזרו לאנשי המועדון במלואם". בימים האחרונים חלה התקרבות בין המועדון לנציגי השחקנים והוסכם כי הכסף יוחזר, אולם נותרה מחלוקת על מועד התשלום. ראשי האדומים התעקשו שהתשלום הראשון ייכנס רק לאחר שיגיע הכסף מרשת הביטחון בעוד בארגון השחקנים לא הסכימו לכך - אך לבסוף נמצא הפתרון.

יו"ר חטיבת הספורט, ניר אלון: "עכשיו כשהמאבק הצליח, החל"ת בוטל והכסף חוזר לשחקנים, אנחנו גאים להיות הגב של השחקנים". מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף: "שיתוף הפעולה המלא של השחקנים והארגון, הוכיח את עצמו. אני שמח שהצלחנו להגיע להסכם מבלי לנקוט בצעד הקיצוני של השביתה, כשהשחקנים קיבלו את כל מה שמגיע להם".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות