''מסיבה מקצועית'': דור מיכה הוחלף כבר בדקה ה-35כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניס
יוסי מזרחי (דוברות בית''ר ירושלים)

יוסי מזרחי מונה למנהלה המקצועי של מחלקת הנוער

שלישי | | 16:26    מאת מערכת ישראל ספורט

הבעלים משה חוגג והיו"ר אלי אוחנה החליטו למנות את שחקן העבר של המועדון לתפקיד. מזרחי אמר: ''אין שמח ממני, מקווה שבקרוב נחזור לאימונים''. מיכל בן עמי מונה למנהלת המחלקה במקומו של תומר כרמל

לאחר דיונים שהתקיימו במהלך השבוע האחרון, בעלי הקבוצה, משה חוגג, ביחד עם הנהלת המועדון - היו"ר אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש - הוחלט היום (שלישי) למנות את יוסי מזרחי למנהל המקצועי של מחלקת הנוער.

במסגרת תפקידו, יתווה מזרחי את הדרך המקצועית, יבנה את מערכי האימונים בשיתוף המאמנים, יעקוב מקרוב אחרי פרויקט "טופ 11" של האקדמיה ויהיה חלק משמעותי בהכוונת השחקנים שיהיו מיועדים להגיע גם לקבוצת הבוגרים. כמו כן, בקרוב ימנה מזרחי את המאמן שיחליפו בתפקיד מאמן קבוצת הנוער.

מזרחי אמר לאחר המינוי: "כשהתחלתי את עבודתי כמאמן במחלקת הנוער, אמרתי שמדובר בשילוב של שתי אהבות שלי – בית"ר ונוער. אין שמח ממני לקבל את המינוי הזה, ואני גם יודע שכדי להמשיך את התהליך שהתחיל כאן, חייבים לפעול גם בתקופה קשה ומאתגרת כמו עכשיו. אני מקווה שבקרוב יחזירו את הילדים והנערים לאימונים, ועד אז נדאג להם להעשרות, למעקב אחרי אימונים אישיים, וכשיחזרו לכאן ניתן להם את כל הכלים להצלחה".

מיכל בן עמי (דוברות בית''ר ירושלים)
בנוסף למינויו של מזרחי לתפקיד, מונתה היום מיכל בן עמי למנהלת המחלקה ותחליף בתפקיד את תומר כרמל. מיכל, אשר נמצאת במועדון בשבע השנים האחרונות (חלקן אף בהתנדבות ומתוך אהבה לבית"ר), נחשבת לדמות מוכרת ואהובה על ידי הורי המחלקה, וכמי שתמיד נותנת מענה לכל דבר ועניין. אנו מאחלים להם בהצלחה ומקווים שנראה את הילדים חוזרים לכר הדשא בבית וגן כמה שיותר מהר.

יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, הוסיף: "מדובר בשני אנשים מצוינים, שאוהבים את המועדון והלוואי ויהיו לנו עוד כמוהם. כל אנשי המועדון מחויבים למחלקה הזאת וייתנו כתף על מנת להחזיר עטרה ליושנה. בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות שוב לתומר כרמל על הקפיצה הגדולה שעשתה המחלקה בזמנו ויודע שמכאן רק נמשיך לעלות".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות