כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניסבכר: ''משחקים מול קבוצה שלא הפסידה, במגרש קשה''
נבחרת הנשים (צילום: איגוד הכדורסל)

נבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה

ראשון | | 11:58    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שלא הייתה בפעילות זמן רב בשל משבר הקורונה, החבורה של אלי רבי חזרה להתאמן לקראת המשחקים מול שבדיה ומונטנגרו שייערכו בבועה בכרתים, המאמן: ''יש התרגשות, יודע שהבנות מאוד רעבות''

נבחרת הנשים פתחה היום (ראשון) את אימוניה לקראת צמד המשחקים נגד מונטנגרו ושבדיה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. המשחקים יתקיימו ב-12 וב-14 בנובמבר בכרתים, כשהנבחרות ישהו בבועה משותפת. הנבחרת קיימה בדיקות קורונה לכל השחקניות והצוות לפני פתיחת האימונים והשחקניות התבקשו שבמהלך כל הקמפיין יהיו בסוג של בידוד ביתי עם יציאה לאימונים בלבד. לפני היציאה לכרתים תקיים הנבחרת עוד 2 בדיקות קורונה לפי פרוטוקול פיב"א. לפני האימון הודיע המאמן אלי רבי שעדן רוטברג תשמש כקפטנית בקמפיין הנוכחי.

על התחושה לחזור לאימונים, אמר אלי רבי: "בגלל הפגרה הארוכה יש התרגשות מסוימת. כיף לפגוש את הבנות, אני יודע הן מאוד רעבות. השתדלנו למקסם את האימונים לפרק זמן מאוד קצר כדי למנוע חשש מהדבקות ולכן גם נמנענו ממחנה אימונים. אני מקווה שנעשה הופעה טובה". על העובדה שהנבחרת מגיעה למשחקים ללא משחקי ליגה, אמר רבי: "אין ספק שמשחקי ליגה טובים יותר מכל אימון או סדרת אימונים. אבל זו המציאות ואנחנו לא יכולים להתלונן אלא לעשות את המיטב".

הסגל: עדן רוטברג, דניאל רבר, טל לב, אלכס כהן, צליל וטורי, ליעד אורבך, אמי רינת, מרים חנון, שהד עבוד, דניאל קארש, גילי אייזנר, עדן ציפל, מאי דיין, שירה חגג. מאמנים: אלי רבי, רועי אייזנברג, שירה העליון. מאמן כושר: רגב פנאן. תזונאית: רקפת אריאלי, פיזיוטרפיסטית: אלה קרני, מנהלת: גל צברי, איש משק: אסף זהר.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות