כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניסבכר: ''משחקים מול קבוצה שלא הפסידה, במגרש קשה''בלאגן בבית''ר: עשרות אוהדים פוצצו את אימון הבוקר
השופט אוראל גרינפלד (ההתאחדות לכדורגל)

אוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייה

ראשון | | 12:04    מאת מערכת ישראל ספורט

השופט ינהל את המשחק של הבלאנקוס מול בורוסיה מנשנגלאדבך בשלב הבתים של ליגת האלופות אחרי שכבר שפט את הספרדים לפני כשנתיים. גם שאר הצוות ישראלי. שניר לוי ועומר ברבירו קיבלו תג בינלאומי

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (ראשון) כי השופט אוראל גרינפלד ישפוט במחזור ליגת האלופות הקרוב את המשחק בין בורוסיה מנשנגלאדבך לריאל מדריד (שלישי, 22:00). עם גרינפלד ייצאו עוזרי השופט הבינלאומיים רועי חסן ועידן ירקוני והשופט הרביעי יהיה הבינלאומי גל לייבוביץ. לשופט המסך הפורטוגלי יצטרף כשופט מסך נוסף, הבינלאומי רועי ריינשרייבר.

מדובר בפעם השנייה שבה גרינפלד שופט את אחת הקבוצות הגדולות בעולם. לפני כשנתיים שפט גרינפלד את ריאל מדריד, גם כן בליגת האלופות, אז ניצחו הבלאנקוס 1:2 את ויקטוריה פלזן. מדובר במשחק הראשון של החבורה ממדריד אחרי הניצחון 1:3 על ברצלונה בקלאסיקו בליגה הספרית, אבל בליגת האלופות היא מגיעה בלחץ אחרי ההפסד 3:2 לשחטאר דונייצק של מנור סולומון.

קיבל תג בינלאומי. שניר לוי (ליאת אבשלומי)
בנושא אחר, בישיבתה מהיום אישרה הנהלת איגוד השופטים את המלצות הוועדה המקצועית הארצית לגבי סגל השופטים והעוזרים הבינ״ל. להלן ההמלצות שאושרו: איתן שמואלביץ', ששימש כשופט בינלאומי כתשע שנים, יסיים את תפקידו כשופט בינל אומי והשופט שניר לוי יחליפו. דביר שמעון, עוזר השופט הבינלאומי הבכיר, מסיים את תפקידו כעוזר בינלאומי בשל הגעה לגיל פרישה (45) על פי התקנון והעוזר עומר ברבירו יחליפו. עוד נמסר: "הנהלת האיגוד מודה לאיתן שמואלביץ' ולדביר שמעון על תרומתם המקצועית במישור הבינלאומי ומאחלת להם הצלחה בהמשך הדרך. איחולי הצלחה לשניר לוי השופט הבינ״ל החדש ולעוזר השופט הבינ״ל החדש עומר ברבירו".

יו"ר האיגוד, רונית תירוש: "הנהלת איגוד השופטים בראשותי רואה חשיבות רבה בהצערת סגל השופטים בליגת העל ובמישור הבינ״ל. אנו מקדמים שופטים בעלי פוטנציאל ואופק שיפוטי שיגיעו לקדמת הבמה הבינ״ל כמו אוראל גרינפלד ולצידם עוזרים מקצועיים ראויים שיהוו חלק מצוות מצליח. אנו מאחלים הצלחה רבה לשניר לוי ועומר ברבירו ומודים לאיתן שמואלביץ׳ על שנים טובות שייצג אותנו במקצועיות ולדביר שמעון שזכה לייצג אותנו ברמות הגבוהות ביותר בליגת האלופות".

יו"ר הוועדה המקצועית, לירן וקסברגר: "הוועדה מבקשת להודות לאיתן שמואלביץ׳ ולדביר שמעון על קריירה ארוכה ומשמעותית בזירה הבינלאומית, במסגרתה שפטו במפעלים בכירים ותרמו רבות לייצוג האיגוד בכבוד. כמו כן, הוועדה מאחלת הצלחה רבה לשניר לוי ולעומר ברבירו. הוועדה סמוכה ובטוחה ביכולתם להצליח בזירה הבינ"ל ולייצג בכבוד את האיגוד".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות