ליגה צרפתית: מונאקו חזרה מפיגור ל-1:3 על מארסייהתאוששה מההדחה: 1:4 קל לריאל מדריד על אלאבסערן זהבי כבש בבעיטה חופשית, 0:2 לפ.ס.וו על ר.ק.סיונתן כהן נפצע בארבע ראשי - וטען: ''אשחק ברביעי''גם היא כבר מוכנה: 1:3 למכבי ת''א על מכבי נתניהבכר: ''הסגל שלי הוא לוקסוס, מכבי ת''א? משחק רגיל''מוכנה למשחק העונה: מכבי חיפה ניצחה 0:3 את סכניןסאות'המפטון הדיחה את ארסנל, סיטי העפילה בקושיבאיירן מינכן תברח לליגה? לייפציג ולברקוזן הפסידוורד: ''נהיה בטופ 4''. פדידה חיובי לקורונה, גם אוחנה?
סקוטי ווילבקין (באדיבות אולימפיאקוס)

נקבעו המועדים החדשים של הסיבוב הראשון בגביע

חמישי | | 12:15    מאת מערכת ישראל ספורט

מכבי תל אביב תשחק לראשונה כבר בשלב המוקדם לראשונה מאז 1993 ב-9 בנובמבר, הפועל תל אביב תתארח בזיסמן ב-5 בנובמבר, הוד השרון מול חולון ב-19 בנובמבר. וגם: הלאומית והעתודה בטורנירי 3 על 3

לאחר שהושלמה הגרלת משחקי הסיבוב הראשון במסגרת גביע המדינה בכדורסל, פרסם היום (חמישי) האיגוד את החלוקה של 12 המשחקים לימים, בעוד השעות הסופיות שלהם יימסרו בהמשך. כידוע, עירוני נהריה, הפועל ירושלים, מכבי ראשון לציון ועירוני נס ציונה כבר העפילו לשמינית הגמר והעונה תתחרה מכבי תל אביב בסיבוב הראשון - לראשונה מאז 1993 - כשתתארח באשדוד ביום שני, 9 בנובמבר. משחק נוסף שייערך באיחור הוא המפגש בין מכבי הוד השרון להפועל חולון, שבשל השתתפות הקבוצה בליגת האלופות ייערך ביום חמישי, 19 בנובמבר.

משחקים נוספים

יום רביעי, 4.11

מכבי קריית מוצקין - אליצור נתניה
א.ס. רמת השרון - הפועל חבל מודיעין
מכבי עירוני רמת גן - הפועל עכו
הפועל עפולה - מכבי חיפה
אליצור אשקלון - הפועל אילת
אליצור קריית אתא - הפועל באר שבע

יום חמישי, 5.11

הפועל גליל עליון - הפועל חיפה
הפועל רמת גן/גבעתיים - הפועל תל אביב
מכבי רעננה - בני הרצליה
אליצור יבנה - הפועל גלבוע/גליל
 

טורניר 3X3 - יוצאים לדרך ! מנהלת הליגה הלאומית גאה להכריז על פתיחת טורניר 3X3 של פיב"א. כזכור, ענף 3X3 נחשב לענף אולימפי...

Posted by ‎ליגה לאומית‎ on Thursday, October 22, 2020


בנושא אחר, טורניר 3X3 של פיב"א בליגה הלאומית ייפתח ביום שלישי בשבוע הבא באולם זיסמן ברמת גן. במהלך החודש הקרוב יתקיימו שלושה טורנירי מוקדמות, כאשר 12 קבוצות יעפילו לטורניר הגמר. הטורנירים הבאים ייערכו באולם רמז בקריית אתא ובאולם הקרייה באשדוד ומועדם ייקבע בהתאם לפתיחת העונה. כל קבוצה בטורניר תורכב משישה שחקנים ונבחרת העתודה תשלים 16 קבוצות, בנוסף ל-15 קבוצות הליגה הלאומית, אשר חולקו לארבעה בתים.

בית 1
הפועל גליל עליון
הפועל עכו מטה אשר
מכבי קריית מוצקין
עירוני קריית אתא

בית 2
הפועל עפולה
מכבי הוד השרון
עירוני רעננה
אליצור נתניה

בית 3
א.ס רמת השרון
הפועל רמת גן/גבעתיים
מכבי עירוני רמת גן
נבחרת העתודה

בית 4
הפועל חבל מודיעין
אליצור יבנה
מכבי אשדוד
אליצור אשקלון

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות