''מסיבה מקצועית'': דור מיכה הוחלף כבר בדקה ה-35כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניס
הילה קניסטר בר דוד (באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים)

הליגה הלאומית לנשים קיבלה אישור לחזור לאימונים

שלישי | | 18:06    מאת מערכת ישראל ספורט

בתום מו''מ עם משרד התרבות והספורט, אושר לליגת המשנה לחזור לפעילות לקראת חידושה בקרוב. יו''ר המנהלת: ''מקווה להמשיך ליצירת תקציב מגדרי מאוזן''. משרד הספורט: ''נמשיך לקדם החזרת כלל הענפים''

איגוד הכדורסל בישר היום (שלישי) כי אחרי דין ודברים מול משרדי הבריאות והספורט, גם הליגה הלאומית לנשים קיבלה אישור לחזור לאימונים. בהודעה מטעם איגוד הכדורסל נכתב כי "האיגוד מודה להילה קניסטר בר דוד, יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים, שיחד עם ראשי האיגוד היו"ר עמירם הלוי והמנכ"ל יעקב בן שושן, ניהלו את המאבק החשוב הזה". מנכ"ל משרד התרבות והספורט, רז פרויליך, שיגר מסמך המבהיר את התקנות לתקופה הקרובה, ובמסגרתן אין אישור לקיום משחקי ליגות בישראל (וגם לא משחקי אימון), אולם יתאפשר לקבוצות המקצועניות להתאמן. 


מסמך הכללים המעודכן (צילום מסך)
יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים ויו"ר מנהלת העל בענפי הכדור לנשים, הילה קניסטר בר דוד, בירכה על ההבנות שהושגו היום לאחר מגעים שהתקיימו בימים האחרונים בין משרד התרבות והספורט, איגוד הכדורסל ומנהלת העל בענפי הכדור לנשים. "אני שמחה שסוף סוף הצלחנו בשיח משותף לפתוח באופן שווה לפעילות את ענפי הספורט בכדורגל ובכדורסל לנשים ולגברים כאחד ובאופן שווה. אני רוצה לברך את שר הספורט חילי טרופר וצוותו על שיתוף הפעולה, לאחר שיח אינטנסיבי שהתנהל בימים האחרונים יחד עם מנהלת העל בענפי הכדור לנשים, איגוד הכדורסל ואירגון השחקניות. אני מקווה שנמשיך מפה יחד עם משרד התרבות והספורט בשיתוף פעולה גם בנושאים התקציביים ליצירת תקציב מגדרי מאוזן המאפשר לקדם את ענפי ספורט הנשים בישראל".

ממשרד התרבות והספורט נמסר: "בימים מאתגרים אלו המשרד עוסק ללא לאות בהחזרת הספורט על פי מתווים מסודרים המשתנים חדשות לבקרים בעקבות מצב התחלואה וקצב התפשטות נגיף הקורונה. אנו מבקשים להבהיר, כי המשרד בעל תפיסת עולם של שוויון מהותי בין מגוון הקולות בחברה הישראלית תוך נקיטתם של צעדים אקטיביים להנכחתן החיובית של נשים בציבוריות הישראלית, בתרבות, כמו גם בספורט. בתוך כך, ובסיכום עם איגוד הכדורסל וההתאחדות לכדורגל, גם ליגות הנשים המשניות בענפים אלו, קיבלו אישור והן תוכלנה להתאמן תחת הנחיות משרד הבריאות ובהתאם למתווה הכולל. המשרד ימשיך לקדם את החזרת כלל הספורט הישראלי לפעילות בזהירות ובאחריות".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות