''מסיבה מקצועית'': דור מיכה הוחלף כבר בדקה ה-35כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניס
גיא פניני עם המסכה (דודי אוחיון, הפועל חולון)

הפועל חולון הצטרפה לקמפיין העמותה לתסמונת רט

שלישי | | 15:42    מאת מערכת ישראל ספורט

המועדון הסגול, שבדרך כלל נוהג לארח את משפחות העמותה במשחקי הקבוצה, נרתם לקמפיין ''רק העיניים מדברות'', כאשר שחקני הקבוצה הצטלמו עם מסיכות בצבע סגול. המטרה: להגביר את המודעות לתסמונת

ממשיכים בתרומה לקהילה: הפועל חולון מצטרפת לקמפיין "רק העיניים מדברות" של העמותה לתסמונת רט. בעונה שעברה התחיל המועדון הסגול בקשר של אימוץ העמותה, שהתבטא באירוח משפחות העמותה לתסמונת רט בטקס הוקרה מרגש שפתח את אחד ממשחקי הליגה במהלך חודש אוקטובר, שהוא חודש המודעות לתסמונת רט, במטרה לתרום למודעות למחלה ולעודד פיתוח תרופה.

בשל משבר הקורונה והעובדה שהמשחקים מתקיימים כידוע ללא קהל, השנה הזמנים לא מאפשרים להפועל חולון לארח את המשפחות היקרות כך שלאור המצב החליטו במועדון לצאת במחווה מיוחדת ולהצטרף לקמפיין העמותה "רק העיניים מדברות", במסגרתו כל שחקני הקבוצה והצוות המקצועי הצטלמו עם מסיכות בצבע סגול, הצבע שמזוהה עם המועדון וגם עם העמותה.

שחקני הפועל חולון (דודי אוחיון, הפועל חולון)
תסמונת רט הינה תסמונת גנטית ולא תורשתית המופיעה בעיקר בקרב בנות ולא בנים, שמוגדרות בימים אלה כקבוצת סיכון בצל משבר הקורונה, ומציינות את חודש המודעות לתסמונת כל שנה במהלך אוקטובר למען הגברת המאמצים למציאת תרופה למחלה. מדובר בילדות שנולדות לכאורה ללא בעיות אך בשנה הראשונה לחייהן הן מתחילות לאבד את יכולת הדיבור, את השימוש בידיים, הן סובלות מהפרעות בהליכה, נשימה לא סדירה, פרכוסים וקשיי עיכול.  למרות הקשיים איתם הן מתמודדות הן יוצרות קשר עם סביבתן בעזרת עיניהן. הן פעילות, חיוניות ומלאות שמחת חיים ומסיבה זו מכונות ברחבי העולם "מלאכיות הדממה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות