כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניסבכר: ''משחקים מול קבוצה שלא הפסידה, במגרש קשה''
מנכ''ל מכבי ת''א, עדלי מרכוס (מכבי ת''א, האפליקציה הרשמית)

מכבי תל אביב חתמה על הסכם רשת מלונות פתאל

שלישי | | 10:33    מאת מערכת ישראל ספורט

רשת המלונות וקבוצת הכדורסל הצהובה חתמו על הסכם שת''פ במסגרתו מלונות הרשת יארחו את שחקני הקבוצה בארץ ובחו''ל כמו גם את הקבוצות שיגיעו ארצה. וגם: צוות מכבי ילבש חליפות מותגי פקטורי 54

רשת מלונות פתאל ומכבי תל אביב חתמו על הסכם במסגרתו מלונות הרשת יארחו את שחקני קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב במלונות הרשת בארץ ובחו”ל, במשחקי בית וחוץ וכמו כן, יארחו את הקבוצות היריבות שיגיעו ארצה.

מנכ"לית רשת מלונות פתאל, אביה מזרחי מגן: "החיבור בין רשת מלונות פתאל לבין המועדון המעוטר ביותר בעולם מכבי תל אביב, טבעי ומהווה חלק מאסטרטגיית הרשת לחבור לקבוצה בעלת DNA דומה וערכים משותפים לרבות הישגיות, מצוינות, עבודת צוות, חיבור לקהילה וספורטיביות. אנו גאים על הזכות לארח באהבה את שחקני הקבוצה ולהעניק להם את כל הדרוש בדרך אל הניצחון".

מנכ"ל מכבי תל אביב, עדלי מרכוס: "דווקא בימים כאלה שבהם ענף התיירות נמצא בחוסר וודאות עקב מגפת הקורונה כמו כל המשק, חשוב להוציא לפועל הסכמי שיתוף פעולה מהסוג הזה. אנו שמחים על ההתקשרות עם רשת מקצועית ומובילה כל כך כמו פתאל ושמחים עוד יותר על מתן חיזוק לחברה ישראלית הפועלת בחו”ל. כולי תקווה שלא רחוק היום ובו מאות אוהדי מכבי ילוו את הקבוצה במשחקיה בחו"ל וילנו במלונות הרשת".

המאמן יאניס ספרופולוס (מכבי ת''א, האתר הרשמי)
במקביל, מכבי תל אביב הודיעה על הסכם חסות חדש עם פקטורי 54, רשת מותגי האופנה המובילה בישראל המאגדת כ-120 מותגי-על בין-לאומיים. במסגרת ההסכם, חברת האופנה תלביש את הצוות המקצועי והניהולי של מכבי תל אביב בהיצע החליפות הרחב של מותגי הרשת. אנשי הצוות המקצועי יולבשו במשחקים ובאירועים הרשמיים של המועדון. כחלק משיתוף הפעולה בין שתי החברות המובילות, ומתוך הבנה כי מדובר בחיבור איכותי, FACTORY54 תציע הטבות בלעדיות לחברי המועדון של מכבי תל אביב במהלך תקופת ההסכם.

מפקטורי 54 נמסר: "שיתוף הפעולה החדש בין שני המותגים המובילים הוא טבעי ומתבקש. אנחנו שמחים לחבור למשפחת מכבי תל אביב, שם נרדף להישגיות ולהצלחה בישראל ובאירופה. צוות האימון של מכבי, ובראשו יאניס ספרופולוס, מייצג את הערכים והתרבות שלנו כחברה. במיוחד בימים אלה, אנחנו מאמינים כי עבודה קשה, התמדה, נאמנות, צניעות וכוחה של קבוצה ועבודת צוות יכולות לשבור גם את תקרת הזכוכית".

מנכ"ל מכבי תל אביב, עדלי מרכוס, אמר: "פקטורי 54 היא רשת מותגי אופנה המאגדת מותגי עלית, הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים. זה טבעי שמועדון עלית כמו מכבי יחבור לרשת שכזו. אין לי ספק שיחד נגיע להישגים והצלחות. המטרה שלנו היא תמיד להיראות הכי טוב על המגרש וכמובן גם מחוצה לו".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות