מכבי חיפה: גלזר ורודריגס יפתחו מול מכבי תל אביב?בתוספת הזמן: ריאל מדריד סחטה 2:2 מול מנשנגלאדבךז’וסוואה נמצא שלילי בבדיקה השנייה ויגיע להכנות לניסקטש: ''ידענו שיהיה משחק קשה, לא היינו בשיא הכושר''שחטאר סחטה 0:0 מול אינטר, 90 דקות למנור סולומוןבתום דרמה: הפועל ירושלים נכנעה 98:94 באנקרהרשמית: ברתומאו התפטר מתפקידו כנשיא ברצלונהאלוף העולם ב-100 מ', כריסטין קולמן, הושעה לשנתייםמכה לבני יהודה: דוס סנטוס עלול להיעדר למשך חודשהפועל ת''א ניצחה 1:3 את הנבחרת הצעירה בהכנה
מרקוס רוגאן (ליאת אבשלומי)

המאמן המנטלי עזב את הארץ למרות שנבדק בקורונה

ראשון | | 19:52    מאת מערכת ישראל ספורט

אחד מאנשי הצוות של רוטנשטיינר, אשר נמצא חיובי לקורונה יחד עם אלחמיד, עזב את ישראל ללא ידיעת ההתאחדות, שלא מצליחה ליצור עמו קשר ולה נודע כי הוא שוהה בארה''ב: ''רואים את המקרה בחומרה''

המאמן המנטלי של נבחרת ישראל מרקוס רוגאן, שנמצא חיובי בבדיקת קורונה, עלה על טיסה למרות שהוא מחויב להישאר בבידוד, ועזב את הארץ - כך פורסם הערב (ראשון) ב-"Ynet". הבדיקה נערכה למאמן המנטלי אחרי ההפסד (2:1) של הנבחרת לצ'כיה בסמי עופר בשבוע שעבר במסגרת ליגת האומות, אותה הבדיקה שבה התגלה כי חאתם עבד אלחמיד חיובי לקורונה.

מרקו רוגאן (ליאת אבשלומי)
רוגאן הוא איש צוות בכיר שהגיע לישראל בסמוך למינויו של אנדי הרצוג ועבד בנבחרת מאז. השניים חשו ברע אחרי המשחק מול צ'כיה בראשון בלילה, ובשני בבוקר כבר נבדקו. במהלך היום הגיעו התוצאות, ובעוד שאלחמיד נכנס מיד לבידוד בבית הוריו בצפון, החליט אותו איש צוות, על דעת עצמו, לעזוב בטיסה לילית וללא אישורלאחר שהציג את הבדיקה שלישית שערך לפני המשחק נגד צ'כיה. בהתאחדות לכדורגל לא הצליחו ליצור איתו קשר מאז, אך נודע להם כי הוא שוהה בארה"ב.

מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ההתאחדות לכדורגל רואה בחומרה את ההתנהלות הלא אחראית והמנוגדת לכללים הברורים מצד בעל התפקיד האמור בנבחרת. מיד עם היוודע הדבר עדכנה ההתאחדות לכדורגל את משרד הבריאות בפרטים. הנושא נמצא בבירור ויטופל באופן נחרץ".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות