בתוספת הזמן: ריאל מדריד סחטה 2:2 מול מנשנגלאדבךז’וסוואה נמצא שלילי בבדיקה השנייה ויגיע להכנות לניסקטש: ''ידענו שיהיה משחק קשה, לא היינו בשיא הכושר''שחטאר סחטה 0:0 מול אינטר, 90 דקות למנור סולומוןבתום דרמה: הפועל ירושלים נכנעה 98:94 באנקרהרשמית: ברתומאו התפטר מתפקידו כנשיא ברצלונהאלוף העולם ב-100 מ', כריסטין קולמן, הושעה לשנתייםמכה לבני יהודה: דוס סנטוס עלול להיעדר למשך חודשהפועל ת''א ניצחה 1:3 את הנבחרת הצעירה בהכנהאוראל גרינפלד שובץ למשחק בין מכבי חיפה למכבי ת''א
בעלי מכבי נתניה, אייל סגל (אסף הופמן)

''המגע והחגיגות באימונים ובמשחקים חייבים להיפסק''

ראשון | | 11:41    מאת מערכת ישראל ספורט

בעלי מכבי נתניה מבקש מהעוסקים בספורט מקצועני לשמור על התקנות: ''כל המאלתרים, היזמים והחוגגים במסיבות... שיטת ה'לי זה לא יקרה' צריכה להיכנס להקפאה. הערבות ההדדית חייבת להיות לחם חוקנו''

בעלי מכבי נתניה, אייל סגל, מרבה להתבטא בעניין משבר הקורונה וכך הוא עשה גם הבוקר (ראשון) כשפנה באמצעות הרשתות החברתיות של המועדון לכל העוסקים בספורט מקצועני וביקש מהם לשמש דוגמה ולשמור על ההנחיות. הוא התייחס בין היתר להפרות ההנחיות של משרד הבריאות במהלך אימוני הקבוצות, כפי שקרה גם במשחקים בשלהי העונה שעברה, כשאוהדים נכללו בקפסולות של הקבוצות והוכנסו ליציעים.

סגל כתב: "העוסקים בספורט מקצועני בכלל ובכדורגל בפרט, זוכים לעסוק ולהתפרנס מתחביבם ואהבת נעוריהם, בניגוד לרוב הנמנים על עולם התעסוקה. הזכות הזו שאנו נהנים ממנה, כוללת לא מעט חובות לאורך כל תקופת העיסוק ומחייבת שבעתיים, בתקופה הקורונה המאתגרת. היא דורשת התנהלות מקצוענית מצד אחד והקפדה על כל הדרישות, ההנחיות, הנוהלים ואף יותר, כי עתיד המקצוע ועבודת כל העוסקים במלאכה, תלויה בכל אחד מאיתנו, מהשחקנים והצוות המקצועי ועד המעטפת הרפואית והמנהלתית.
 

העוסקים בספורט מקצועני בכלל ובכדורגל בפרט, זוכים לעסוק ולהתפרנס מתחביבם ואהבת נעוריהם, בניגוד לרוב הנמנים על עולם...

Posted by ‎FC Maccabi Netanya - מועדון כדורגל מכבי נתניה‎ on Sunday, October 18, 2020


הבעלים הוסיף: "הערבות ההדדית בין כל השחקנים ואנשי הצוות בקבוצות השונות, הלכה למעשה, חייבת להיות לחם חוקנו בתקופה הלא קצרה הנראת לעין. אין מקום ליוזמות אישיות ולהשתתפות בארועים חברתיים או משפחתיים וכל חובבי הרשת חייבים להצניע לכת, גם בפרסום וגם בתעוד האישי והקבוצתי. המגע והחגיגות תוך כדי אימונים ומשחקים, שהפיל לא מעט 'חללים' עד היום, חייב להפסק. שיטת ה'סמוך' ו'לי זה לא יקרה' ו'אל תדאג', שכל כך מאפיינת אותנו כישראלים, צריכה להכנס להקפאה עמוקה. עמידה בנהלים ובהנחיות ובעיקר מתן זכות הובלה לגורם אחד בלבד, המנהלת לכדורגל והעומדים בראשה, זו הדרך היחידה שאיתה ניתן לשמר את הכדורגל המקצועני".

סגל סיכם: "כל המאלתרים, היזמים, החוגגים במסיבות בתוך הקפסולה הקבוצתית, ובעיקר אלו המאפשרים כניסת אוהדים לאימונים ומשחקים, יגרמו במוקדם או במאוחר להפסקה נוספת של העונה, דבר אשר ייעמיד בסימן שאלה גדול, את פעילותם של לא מעט מועדונים. בתקווה להמשך עונה מוצלחת וחזרה מהירה של האוהדים למגרשים ובעיקר בריאות טובה לכל היושבים בציון".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות