נקבעו המועדים החדשים של הסיבוב הראשון בגביעסמדג'ה: ''חווינו עליות ומורדות, עשינו את כל המאמצים''ספרופולוס: ''אמרתי להנהלת שהעונה לא תהיה קלה''סיקור גזעני: ''פאטי מזכיר ילד שחור שבורח מהמשטרה''הפועל תל אביב הודיעה: ים מדר יחזור לאימוני הקבוצהדוניס לא יעמוד על הקווים, בכורה לבלם הרננדס בהרכבקינגסלי קומאן: ''אנחנו רוצים לזכות שוב בליגת האלופות''זידאן: ''זה היה ערב קשה עבורנו, אני האחראי להפסד''סולומון: ''לוקח זמן לעכל את מה שעשיתי, מרגיש בחלום''כמו אלופה: באיירן מינכן הביסה 0:4 את אתלטיקו מדריד
אצטדיון בלומפילד הריק (ישי נאמן)

זעם גדול בליגה הלאומית: ''לא מאמינים לאף הבטחה''

רביעי | | 10:23    מאת מערכת ישראל ספורט

בליגת המשנה קיוו לחזור לאימונים ביחד עם ליגת העל, בהתאם לסיכום המוקדם, אך לבסוף ייאלצו לחכות לפחות לתחילת השבוע הבא. מנכ''ל הפועל ירושלים, אורי שרצקי: ''תהליך קבלת ההחלטות מעליב ומביך''

זעם גדול בקרב קבוצות הליגה הלאומית לאחר שבניגוד לקבוצות ליגת העל אשר חוזרות לאימונים היום ויודעות שהן אמורות לחזור לשחק ב-31 באוקטובר, בליגת המשנה לא יחזרו לפחות עד יום שני הקרוב ועדיין אין לו"ז ברור להמשך העונה. יש לציין כי הדבר קורה בניגוד מוחלט לסיכום המוקדם עם משרד הבריאות ולאחר דיון בקבינט הקורונה, כאשר מחר (חמישי) יתכנס הקבינט לדיון נוסף ובו כנראה יתקבל האישור המיוחל.

מנכ"ל הפועל ירושלים אורי שרצקי אמר הבוקר: "קמנו לבוקר שחור, בו קבוצות חצי חובבניות בכדורעף, כדוריד וכדורגל נשים - בליגות שכלל לא החלו - קיבלו אישור להתאמן באופן סדיר, ואילו הליגה הלאומית בכדורגל - 16 קבוצות מקצועניות, עם עשרות שחקנים זרים, במסגרת שמעסיקה מאות עובדים במשרה מלאה בכל רחבי ישראל, ושהחלה פעילות ומשחקים כבר בחודש יולי - מושבתת לחלוטין.

"לצערנו, אחרי מה שקרה אתמול בערב, אנחנו לא מאמינים לאף הבטחה יותר. תהליך קבלת ההחלטות של כל מי שנוגע אלינו - מהמנהלת, דרך ההתאחדות לכדורגל, משרד הספורט ועד משרד הבריאות - הוא מעליב ומביך. אנחנו מוטרדים מאד מכך שמנהלת הליגות הסכימה להפריד למעשה, בפעם הראשונה, את פעילות הליגות המקצועניות בכדורגל בישראל, ומדובר בשבר גדול מאד עבורנו ביחסים מולה.

"מדובר במאות שחקנים, שחקנים זרים, אנשי צוות ומנהלה שעיסוקם היחיד הוא כדורגל מקצועני, אלו הדרישות מאיתנו, וכעת נגיע למצב של הפסקה של מעל שלושה שבועות בשעה שעשרות קבוצות ספורט חובבניות אחרות, בשלל ענפים המתקיימים באולמות סגורים, יתחילו להתאמן. קשה מאד יהיה לאושש את המערכות שלנו מההשבתה התמוהה הזו, גם פיזית וגם מנטלית, ואנחנו נדרוש תשובות ברורות לנוכח הקרקס שמתנהל פה - רק נקווה שנצליח לקבל אותם".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות