זידאן: ''זה היה ערב קשה עבורנו, אני האחראי להפסד''כמו אלופה: באיירן מינכן הביסה 0:4 את אתלטיקו מדרידכוכב עולה: הכדורגל הישראלי חוגג בגדול עם מנור סולומוןשחטאר הדהימה 2:3 את ריאל במדריד, סולומון הבקיעבוס חדש לזאיון: סטן ואן גנדי מונה למאמן ניו אורלינסטיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתאבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''רשמית: ליגת העל בכדורסל תצא לדרך ב-11 בנובמבראיגוד הכדוריד: ''דחו את המשחקים מול פורטוגל ואיסלנד''
עידן ורד מול דור מלול (ליאת אבשלומי)

פיפ''א אישרה פתיחתו של חלון העברות נוסף בישראל

חמישי | | 16:33    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר פניית ההתאחדות בבקשה לדחות את מועד תום החלון מה-12 באוקטובר, הוחלט לקצרו ל-6 לחודש ולפתוח חלון העברות נוסף בן 11 ימים בסמוך לחידוש משחקי הליגות המקצועניות. תאריך סופי טרם נקבע

בצל הדיונים בוועדת החוקה בכנסת על עתיד העונה הנוכחית בכדורגל ובכדורסל, בשורות חשובות לכדורגל הישראלי: פיפ"א אישרה היום (חמישי) את בקשתה של ההתאחדות לכדורגל לנוכח המצב החריג בישראל למועדי העברות חדשים, ומכתב בנושא הועבר לקבוצות. 

על פי ההחלטה שקיבלה פיפ"א, מועד הרישום הראשון יסתיים ב-6 באוקטובר (שישה ימים לפני המועד המקורי), ב-10 בינואר 2021 ייפתח מועד רישום שני (עד ה-2 בפברואר 2021), ובהמשך יתווסף מועד רישום שלישי, בן 11 יום, ככל הנראה בסמוך לחידוש משחקי הליגות המקוצעיות. 

המכתב שנשלח לקבוצות
מנכ"ל ההתאחדות, ​רתם קמר: "ההחלטה המהירה של פיפ״א בנושא תסייע לכדורגל הישראלי לשמור על שוויוניות בין הקבוצות וכן אל מול היריבות במפעלים האירופים. כולנו תקווה לחזרה מהירה לאימונים ולמשחקים וההתאחדות תמשיך לפעול מול כלל הגורמים, ובהם כמובן פיפ״א ואופ״א, כדי לצמצם עד כמה שניתן את הפגיעה הקשה גם כך בכדורגל המקומי בכל הרמות".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות