זידאן: ''זה היה ערב קשה עבורנו, אני האחראי להפסד''כמו אלופה: באיירן מינכן הביסה 0:4 את אתלטיקו מדרידכוכב עולה: הכדורגל הישראלי חוגג בגדול עם מנור סולומוןשחטאר הדהימה 2:3 את ריאל במדריד, סולומון הבקיעבוס חדש לזאיון: סטן ואן גנדי מונה למאמן ניו אורלינסטיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתאבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''רשמית: ליגת העל בכדורסל תצא לדרך ב-11 בנובמבראיגוד הכדוריד: ''דחו את המשחקים מול פורטוגל ואיסלנד''
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

משה חוגג: ''החלטות מבישות, תחזירו לנו את החיים''

חמישי | | 15:41    מאת מערכת ישראל ספורט

בעלי בית''ר ירושלים לא נותר אדיש להתנגדותו של גרוטו להשיב את האימונים וכתב בפוסט נוקב: ''אל תספרו לי שהמצב בישראל קשה יותר מכל מדינה אחרת בעולם כי זה בולשיט מוחלט. קל להרוס, קשה לבנות''

בצל התנגדות שר הבריאות יולי אדלשטיין והמשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור איתמר גרוטו, לאפשר לקבוצות הכדורגל והכדורסל לשוב לאימונים ולהחריג את הקבוצות המקצועניות במסגרת החמרת הסגר, בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג בחר היום (חמישי) להגיב לנושא בפוסט חריף ברשתות החברתיות. בנוסף, מספר רב של שחקנים, מאמנים ואנשי מקצוע, יצאו נגד מקבלי ההחלטות ברשתות החברתיות.
 


חוגג כתב: "מנגנון קבלת החלטות מביש והזוי. מנכ"לתי כמה חברות טכנולוגיה, מעולם לא קרה שבגלל שאני המנכ"ל הסברתי למתכנתים איך הם צריכים לכתוב את הקוד, יש אנשי מקצוע בשביל זה, השתדלתי לבחור את הנכונים ולתת להם להוביל את הצד המקצועי, אם לא הייתי מרוצה יכולתי לפטר ולהביא איש מקצוע אחר. לא מצליח להבין מה עובר בראשם של מקבלי ההחלטות בממשלה שאינם נשמעים לדרג המקצועי ומחמירים בניגוד להמלצות, הקלות בניגוד להמלצה מקצועית אני עוד יכול להבין כי מערכת השיקולים נרחבת, אבל להחמיר מעבר למה שהדרג המקצועי אומר ולפגוע בחיים של כל הציבור מעבר לפגיעה המחוייבת והקשה ממילא???".
 


הבעלים הוסיף: "כל כך הרבה החלטות מביכות שכל איזכור של אחת לא תעשה צדק אבל אם להזכיר חלק קטן אז כמובן שעוצר היציאות המוחלט שלא מאפשר לאנשים לטוס החוצה מישראל הוא הזוי לחלוטין, אי היכולת לאפשר לחברות להפעיל לפחות 25% מכוח העבודה וכן גם סגירת ליגות הכדורגל וכדורסל בשונה מכל מדינה אחרת ביקום ומחוצה לו. ואל תספרו לי שהמצב בישראל קשה יותר מכל מדינה אחרת בעולם כי זה בולשיט מוחלט, פשוט בניגוד לכל העולם עושים פה יותר בדיקות מבכל מקום אחר זה הכל. בבדיקה החשובה מכולם יש פחות מתים השנה מבשנה שעברה. כל השאר זה מניפולציות".
 


חוגג סיכם: "גמזו חייב להתפטר ולו למען זעזוע המערכת שבה דעתו של יולי אדלשטיין חשובה יותר משל פרופסורים ואנשי מקצוע מוערכים. קל להרוס, קשה לבנות. מקווה מאוד שהקודקוד הראשי יאפס את המערכת וירסן את הבהלה שמובילה להרס מוחלט של של דברים שיקח זמן רב לבנות מחדש אם בכלל. תחזירו לנו את החיים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות