מכבי חיפה: גלזר ורודריגס יפתחו מול מכבי תל אביב?בתוספת הזמן: ריאל מדריד סחטה 2:2 מול מנשנגלאדבךז’וסוואה נמצא שלילי בבדיקה השנייה ויגיע להכנות לניסקטש: ''ידענו שיהיה משחק קשה, לא היינו בשיא הכושר''שחטאר סחטה 0:0 מול אינטר, 90 דקות למנור סולומוןבתום דרמה: הפועל ירושלים נכנעה 98:94 באנקרהרשמית: ברתומאו התפטר מתפקידו כנשיא ברצלונהאלוף העולם ב-100 מ', כריסטין קולמן, הושעה לשנתייםמכה לבני יהודה: דוס סנטוס עלול להיעדר למשך חודשהפועל ת''א ניצחה 1:3 את הנבחרת הצעירה בהכנה
שחקני בית''ר ירושלים באימון (דוברות המועדון)

שוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימונים

ראשון | | 14:10    מאת אדי חליאבין

רק לפני יומיים הודיעה מנהלת הליגות שכלל הקבוצות המקצועניות יוכלו לשוב להתאמן אחרי יום כיפור, אלא שאז הנחיות הממשלה השתנו ורק האירופאיות יוכלו להתאמן. היו''ר כלפון: ''נמצאים בשיחות מול הממשלה''

ההנחיות שוב משתנות: מנהלת הליגות הודיעה היום (ראשון) כי בהמשך להחלטת ממשלת ישראל המעודכנת, אימוני קבוצות הליגות המקצועניות לא יתקיימו בשלב זה וזאת למעט הקבוצות המשתפות בתחרויות המאורגנות על ידי אופ"א - מכבי תל אביב שמשחקת במוקדמות ליגת האלופות, כמו גם הפועל באר שבע ומכבי חיפה שמתחרות בליגה האירופית. נזכיר כי רק לפני יומיים, הודיעה המנהלת כי "קבוצות הליגות המקצועניות יחזרו לאימונים החל מיום שלישי לאחר יום כיפור וזאת בהתאם לנוסח התקנות שאושרו על ידי ממשלת ישראל", אלא שאז התפרסמה החלטת הממשלה שבה נכתב כי "הפעלת מקום לאימון של ספורטאי תתאפשר רק עבור ספורטאי בין לאומי, ולא עבור כל ספורטאי תחרותי".
 


יו"ר המנהלת ארז כלפון אמר: "עקב החלטת ממשלת ישראל המעודכנת, בשלב זה, לא תתאפשר חזרת הקבוצות לאימונים קבוצתיים במתקני האימונים ולכן הקבוצות מתבקשות לשמור על כללי הסגר בהתאם להנחיות הממשלה. אנו נמצאים בשיחות רצופות עם משרדי הממשלה השונים על מנת לאפשר את חידוש האימונים במהרה ונעדכן את הקבוצות בכל שינוי בנושא. המועדונים התבקשו  להכין תוכניות אימונים לשחקנים באופן עצמאי (אימונים מהבית, או בסביבת הבית בכל מתכונת אחרת כפי שאושרה לכלל אזרחי ישראל) וזאת על מנת לקצר את זמן החזרה למשחקים ולהמשך פעילות העונה, כאשר המטרה היא לחזור לקיים את המשחקים מוקדם ככל שניתן וזאת על מנת שנוכל לקיים את כל משחקי העונה כפי שתוכננו מראש".

כלפון הוסיף והדגיש: "אני דורש ומצפה מכל השחקנים, הצוותים המקצועיים והמנהלתיים להקפיד היטב באופן מחמיר ביותר על כללי הבידוד ולהמנע מכל יציאה מהבית למעט אימוני הכושר בהתאם להנחיות, בכדי להמנע ממקרי הידבקויות נוספות לאלו שאנו כבר חווים בקרב אנשי הקבוצות על מנת שעם החזרה לאימונים, נמנע ממקרי הדבקה נוספים בתוך הקבוצות והשבתת פעילות של קבוצות נוספות. אני מאחל גמר חתימה טובה לכל בית ישראל ובריאות איתנה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות