בתוספת הזמן: ריאל מדריד סחטה 2:2 מול מנשנגלאדבךז’וסוואה נמצא שלילי בבדיקה השנייה ויגיע להכנות לניסקטש: ''ידענו שיהיה משחק קשה, לא היינו בשיא הכושר''שחטאר סחטה 0:0 מול אינטר, 90 דקות למנור סולומוןבתום דרמה: הפועל ירושלים נכנעה 98:94 באנקרהרשמית: ברתומאו התפטר מתפקידו כנשיא ברצלונהאלוף העולם ב-100 מ', כריסטין קולמן, הושעה לשנתייםמכה לבני יהודה: דוס סנטוס עלול להיעדר למשך חודשהפועל ת''א ניצחה 1:3 את הנבחרת הצעירה בהכנהאוראל גרינפלד שובץ למשחק בין מכבי חיפה למכבי ת''א
מכבי חיפה מול הפועל ב''ש (באדיבות האתר הרשמי של מכבי חיפה)

כלפון: ''נמצא פתרון לחידוש המשחקים ולסיום הליגה''

חמישי | | 12:21    מאת אדי חליאבין

בצל הסגל המלא שיוטל החל משישי ב-14:00, יו''ר מנהלת הליגות הבהיר שהעונה הנוכחית תסתיים על כר הדשא כמו קודמתה. חסון: ''המשחק נגד סקוטלנד מצריך היערכות מיוחדת, פועלים להחרגת סגל רחב''

ממשלת ישראל החליטה בישיבה לילית על הטלת סגר מלא בעקבות התגברות משמעותית של התחלואה מנגיף הקורונה, החל ממחר (שישי) ב-14:00 ולמשך שבועיים לפחות. ממנהלת הליגות נמסר כי "בהתאם להחלטת ממשלת ישראל, על החלת סגר עקב נגיף הקורונה, פעילות הליגות המקצועניות תופסק באופן זמני החל ממחר, יום שישי 25.09.2020". המשמעות היא שמחזורים 3-4 בליגת העל יידחו למועד מאוחר יותר. 

יו"ר המנהלת ארז כלפון מסר: "אנו מקבלים ומכבדים את החלטת ממשלת ישראל וראשית מאחלים לכל עם ישראל בריאות מלאה. פעילות הליגות המקצועניות הופסקה באופן זמני. אנו נמצאים בשיחות רצופות עם משרדי הממשלה על מנת לאפשר פעילות אימונים במתכונת מיוחדת בתקופת הסגר. הקבוצות התבקשו להכין תוכניות אימונים לשחקנים למקרה בו הם יתאמנו באופן עצמאי (אימונים מהבית, או בסביבת הבית בכל מתכונת אחרת כפי שתאושר לאזרחי ישראל על ידי משרד הבריאות) וזאת על מנת לקצר את זמן החזרה למשחקים ולהמשך פעילות העונה. מנהלת הליגות תדע לתת את הפתרונות והתרופות להמשך פעילות הליגות על מנת לחדש את המשחקים ולסיים את העונה באופן ספורטיבי בדיוק כפי שנעשה בעונת המשחקים הקודמת. גמר חתימה טובה לכולם".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בהתאם להחלטת ממשלת ישראל, על החלת סגר עקב נגיף הקורונה, פעילות הליגות המקצועניות תופסק באופן זמני החל ממחר, יום שישי 25.09.2020. יו"ר המנהלת ארז כלפון: "אנו מקבלים ומכבדים את החלטת ממשלת ישראל וראשית מאחלים לכל עם ישראל בריאות מלאה. פעילות הליגות המקצועניות הופסקה באופן זמני. אנו נמצאים בשיחות רצופות עם משרדי הממשלה על מנת לאפשר פעילות אימונים במתכונת מיוחדת בתקופת הסגר. הקבוצות התבקשו להכין תוכניות אימונים לשחקנים למקרה בו הם יתאמנו באופן עצמאי (אימונים מהבית, או בסביבת הבית בכל מתכונת אחרת כפי שתאושר לאזרחי ישראל על ידי משרד הבריאות) וזאת על מנת לקצר את זמן החזרה למשחקים ולהמשך פעילות העונה. מנהלת הליגות תדע לתת את הפתרונות והתרופות להמשך פעילות הליגות על מנת לחדש את המשחקים ולסיים את העונה באופן ספורטיבי בדיוק כפי שנעשה בעונת המשחקים הקודמת. גמר חתימה טובה לכולם".

A post shared by מנהלת הליגות לכדורגל בישראל (@ipfl_football) on


יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסן התייחס אף הוא לסגר ולהשפעותיו הנרחבות: "גם בשעה מורכבת, מאתגרת ועם הרבה סימני שאלה, ממשלת ישראל ידעה לייצר פתרון שהציל את הכדורגל הישראלי ברמה הבין-לאומית. ההתאחדות לכדורגל מצאה אוזן קשבת והבנה גדולה מצד ממשלת ישראל, שחרף הסגר רחב ההיקף החליטה להחריג את הקבוצות המשתתפות במסגרות האירופיות, הן למשחקים והן לאימונים מלאים, וכמובן את נבחרות ישראל – הבוגרת, נבחרת הנשים והנבחרת הצעירה. הובטח לנו על ידי משרד התרבות והספורט וראשי מערכת הבריאות, כי כל הפעילות הבין-לאומית, ובכלל זה הגעת קבוצות, נבחרות וצוותי שיפוט לארץ תתאפשר. הנוכחות שלנו בזירה האירופית, ההשתתפות במפעלים ברמת הקבוצות והנבחרות, קריטית לעתיד הכדורגל הישראלי ולמעמדו".

חסון הוסיף: "הצלחנו לבסס תוכנית פעולה, שזכתה להערכה ולאמון כל הנוגעים בדבר, ואני משוכנע כי הקפדה יתרה על הכללים הנדרשים תמנע תקלות בלתי מחויבות. ההתאחדות נמצאת בקשר הדוק עם כל הגורמים הרלוונטיים - מועדונים, התאחדויות עמיתות וכמובן אופ"א - מייצרת פתרונות ועושה הכל לטובת חזרה מהירה ככל הניתן לשגרה. המשחק המכריע של נבחרת ישראל מול סקוטלנד ב-8 באוקטובר מצריך היערכות מיוחדת לנוכח עצירת האימונים בליגת העל ונפעל מול כל הגורמים האפשריים כאן להחרגת סגל ישראלי מקומי רחב שיוכל להתאמן כראוי לקראת המשימה הלאומית. הערכנו שעונת 2020/21 תזמן קשיים ונערכנו בהתאם. הלוואי שהייתי יכול לומר, כי האירוע הנוכחי הוא גם האחרון, אבל אני מתעקש לשמור על אופטימיות ולהאמין כי יחד נצלח גם את האתגרים הבאים".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות