פרמייר ליג: ווטסהאם - מנצ'סטר סיטי 0:1 (מחצית 1)האסלביינק סובל מדימום פנימי, ייעדר לפחות שבועייםקלויארו: ''ידענו שאנחנו יכולים לנצח גם במשחק צמוד''סימן לבאות? ברצלונה ניצחה 72:79 את ריאל מדרידלידס הביסה 0:3 את אסטון וילה, במפורד כבש שלושערספרופולוס: ''הראנו את האופי שלנו, נלחמנו עד הסוף''בתום הארכה: 87:89 למכבי ת''א על חימקי במוסקבהגרנד סלאם בודפשט: תמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארדאיגוד הכדוריד קבע: מוקדמות אליפות אירופה לא יידחובית''ר י-ם ניצחה 0:3 את כפר שלם, בכורה לירדן שועה
אלדד שביט ושרון מימר (ליאת אבשלומי)

משרד הבריאות השבית את פעילותן של סכנין וחדרה

חמישי | | 15:46    מאת אדי חליאבין

בעקבות ריבוי מקרי ההדבקה, כולל מקרים חדשים, המנהלת ומשרד הבריאות קיבלו החלטה לפיה פעילות שתי הקבוצות תושבת עד להודעה חדשה. משחקיהן הקרובים יתקיימו בתאריכים חדשים שיימסרו בהמשך

מגפת הקורונה משפיעה בצורה משמעותית על הכדורגל הישראלי: משרד הבריאות הודיע היום (חמישי) על הפסקת פעילותן של בני סכנין והפועל חדרה עד להודעה חדשה בשל ריבוי מקרי הקורונה בשתי הקבוצות, כולל מקרים חדשים. המשחקים הקרובים של שתי הקבוצות נדחו למועד אחר שיימסר בהמשך.

ממנהלת הליגות נמסר כי "עקב מקרי קורונה חדשים (ונוספים לאלו שהתגלו במהלך סוף השבוע האחרון) שהובאו היום (חמישי) לידיעת מנהלת הליגות ומשרד הבריאות, החליט משרד הבריאות כי בשל ריבוי מקרי ההדבקה בקבוצות הפועל חדרה ובני סכנין, פעילותן תופסק (אימונים ומשחקים) וכלל הנחשפים לחולים ישהו בבידוד ביתי מלא בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לקראת סוף השבוע הבא ייערכו בדיקות נוספות לשחקני ואנשי צוות הקבוצות ובהתאם לתוצאות יוחלט על המשך פעילותן".
 


בהתאם לכך, נדחו משחקי הליגה הבאים:

מחזור שלישי: בני סכנין - מכבי חיפה (תוכנן להיערך ביום ראשון 20.09.2020)
מחזור שלישי: הפועל חדרה - הפועל באר שבע (תוכנן להיערך ביום ראשון 20.09.2020)
מחזור שני: בית"ר ירושלים - הפועל חדרה (משחק שכבר נדחה ותוכנן ליום שבת 26.09.2020)

במנהלת ציינו כי "מועד חלופי למשחקים ימסר בהמשך, לאחר החלטת משרד הבריאות על סטטוס פעילות הקבוצות".

מבני סכנין נמסר: "מועדון בני סכנין מברכים על ההחלטה לדחיית המשחק מול מכבי חיפה. כפי שדרך ארץ קדמה לתורה, כך חוכמה ובריאות האדם קדמה לתקנה, טראומה צורבת עברה על המועדון ואותותיה טרם הרפו. אף על פי כן, המועדון יעשה ככל שניתן על מנת ליטול את עצמו במהרה מתוך נסיבות אלו אשר באו ו/או הונחתו עליו".

מהפועל חדרה נמסר: "בעקבות שחקן נוסף שהתגלה חיובי לקורונה, הורה משרד הבריאות להשבית את פעילות הקבוצה מיידית. אנו נמצאים בקשר רציף עם ראשי מנהלת הליגות בנושא ונעדכן בכל התפתחות. תזכורת: ארבעה מאמנים התגלו חיוביים לקורונה, כך גם שלושה שחקנים ושני אנשי צוות מנהלתי".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות