זידאן: ''זה היה ערב קשה עבורנו, אני האחראי להפסד''כמו אלופה: באיירן מינכן הביסה 0:4 את אתלטיקו מדרידכוכב עולה: הכדורגל הישראלי חוגג בגדול עם מנור סולומוןשחטאר הדהימה 2:3 את ריאל במדריד, סולומון הבקיעבוס חדש לזאיון: סטן ואן גנדי מונה למאמן ניו אורלינסטיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתאבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''רשמית: ליגת העל בכדורסל תצא לדרך ב-11 בנובמבראיגוד הכדוריד: ''דחו את המשחקים מול פורטוגל ואיסלנד''
הילה קניסטר בר דוד (באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים)

פנייה דחופה לשר טרופר: אשר את תקציב ליגת הנשים

חמישי | | 12:19    מאת מערכת ישראל ספורט

כחודש לפני שעונת 2020/21 אמורה לצאת לדרך, עדיין לא נמצא מקור תקציבי בסך 12 מיליון ש''ח. יו''ר מנהלת ליגת העל לנשים, קניסטר בר דוד: ''התקציב משקף מדיניות שמקורה בתפיסות היסטוריות מיושנות''

יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, הילה קניסטר בר דוד, פנתה הבוקר (חמישי) לשר התרבות והספורט חילי טרופר ומנכ"ל המשרד רז פרויליך וביקשה מהם לפעול מידית לאישור תקציב מנהלת ליגת העל לנשים לעונת המשחקים 2020/2021 כדי לאפשר את פתיחת עונת המשחקים במועד המתוכנן – 26.10.2020.

במכתבה, ציינה קניסטר בר דוד כי בעוד לליגות הגברים אושר תקציב עתק של כ-200 מיליון ש"ח, עד עתה לא נמצא מקור תקציבי בסך 12 מיליון ש"ח שיאפשר את פתיחת ליגת העל לנשים בכדורסל. לאחרונה העבירה מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, עפ"י בקשת משרד התרבות והספורט, את הפירוט התקציבי הנדרש להפעלת הליגה השנה, הכולל תמריץ לעידוד שיתוף שחקניות ישראליות, שידורים ישירים ברמה גבוהה בערוץ הספורט ומתן מענה לצרכים המיוחדים של הקבוצות בתקופת הקורונה.

קניסטר בר דוד כתבה: "תקציב אינו נוסחה קבועה אלא מבטא את מדיניות המשרד. תקציב המחולק בסופו של יום ברובו לספורט הגברים המקצועני, משקף מדיניות שמקורה בתפיסות היסטוריות מיושנות ומטרתה לשמר את הספורט בישראל כנחלתם של גברים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות