עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
איציק ניסנוב (אסף הופמן)

אוהדי הפועל ת''א הפגינו בבתיהם של האחים ניסנוב

שלישי | | 22:54    מאת מערכת ישראל ספורט

כ-100 אוהדים התכנסו במתחם חודורוב, הפגינו מחוץ לביתו של איציק ניסנוב בכפר שמריהו ולאחר מכן הגיעו גם לבית של אחיו שרון בסביון. האוהדים הבהירו: ''לכל מקום אנחנו נגיע ובכל יום - עד שתשחררו אותנו''

נמשכת המחאה של אוהדי הפועל תל אביב נגד הבעלים של המועדון. כ-100 אוהדים התכנסו הערב (שלישי) במתחם חודורוב והגיעו לכפר שמריהו והתקבצו כדי למחות ליד ביתו של איציק ניסנוב. האוהדים צעקו "ניסנוב לא יהיה בהפועל" ו"זה לא הקומץ, זה כל הפועל - שחררו את הקבוצה". לאחר מכן המחאה עברה כפי שתוכנן תחילה לסביון, לביתו של שרון ניסנוב.
 

אהלן איציק, תכיר את השכנים החדשים שלך. הפתעה, חשבתם סביון, קיבלתם כפר שמריהו! סביון, כפר שמריהו לכל מקום אנחנו נגיע ובכל יום עד שתשחררו אותנו!

Posted by HTA on Tuesday, September 15, 2020


כזכור, ההפסד 2:0 למ.ס אשדוד ביום ראשון, שהותיר את הקבוצה על 0 נקודות לאחר שני מחזורים, הביא עשרות מהאוהדים לביתו של שרון ניסנוב בשעת לילה מאוחרת אך המשטרה המתינה להם בכניסה ליישוב ופיזרה אותם. במהלך השבועות האחרונים הגיעו אוהדים למחות בסביון מול ביתו של שרון ניסנוב, שאף יצא אליהם באחת הפעמים ושוחח איתם.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות