עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

משה חוגג תוקף: ''גזענות היא תוצאה של מוח רפוי''

שלישי | | 21:03    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי הודעת ''לה פמיליה'', בעלי בית''ר ירושלים העביר מסר חריף: ''אני ערבי-יהודי. יש אנשים שהם אנטי ומקטרים על מה שאחרים עושים. אני אופטימי שגם אזעקות צבע אדום יהפכו תוך כמה שנים להיסטוריה''

הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות הערביות ובחריין נחתם הערב (שלישי) רשמית בבית הלבן שבוושינגטון. במקביל, בזמן הזה בוצע ירי רקטות מרצועת עזה לעבר ישראל ונשמעו אזעקות באשדוד ובאשקלון. לאחר תגובתם של ארגון לה פמליה שיצאו נגד הבעלים משה חוגג על רקע המשא ומתן מול היזמים מאבו דאבי, הוא התייחס לכך בפוסט שכתב הערב והציג את עמדתו הברורה בכל הנושא.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הציניקנים והפסימיים ואלה שאנטי הכל יגידו שזה שום דבר אבל הם לא בונים כלום בעולם, רק מקטרים על מה שאחרים עושים, אני לא יכול שלא להתרגש עבור הילדים שלי שאני רואה את סימני השלום במזרח התיכון, שלום תמורת שלום, אני פתאום אופטימי שתוך מספר שנים יש סיכוי לא רע שאזעקות צבע אדום כמו שקורות עכשיו יהפכו לחלק מההיסטוריה, תקציב הביטחון ינווט ברובו לתקציבי חינוך, בריאות ורווחה ואולי גם תרבות וספורט  אני ערבי יהודי, אבא שלי נולד בטוניס והצד של אמא ממרוקו, סבתא שלי ז"ל דיברה ערבית, יש ערבים נוצרים ויש ערבים מוסלמים, גזענות היא תוצאה של בורות/מוח רפוי, בעזרת השם נתפלל להחלמתם של הלוקים במחלה הקשה ונמשיך אנו בדרך השלום, בדרך של ואהבת לרעך כמוך, בדרך של בנייה ויצירה. פוטנציאל מרגש מאוד. אמיתי מרגש.

A post shared by Moshe Hogeg (@moshehogeg) on


חוגג כתב: "הציניקנים והפסימיים ואלה שאנטי יגידו שזה שום דבר. אבל הם לא בונים כלום בעולם, רק מקטרים על מה שאחרים עושים. אני לא יכול שלא להתרגש עבור הילדים שלי שאני רואה את סימני השלום במזרח התיכון, שלום תמורת שלום. אני פתאום אופטימי שתוך מספר שנים יש סיכוי לא רע שאזעקות צבע אדום כמו שקורות עכשיו יהפכו לחלק מההיסטוריה, תקציב הביטחון ינווט ברובו לתקציבי חינוך, בריאות ורווחה ואולי גם תרבות וספורט". 

הבעלים הדגיש: "אני ערבי יהודי, אבא שלי נולד בטוניס והצד של אמא ממרוקו, סבתא שלי ז"ל דיברה ערבית, יש ערבים נוצרים ויש ערבים מוסלמים, גזענות היא תוצאה של בורות או מוח רפוי. בעזרת השם נתפלל להחלמתם של הלוקים במחלה הקשה ונמשיך אנו בדרך השלום, בדרך של ואהבת לרעך כמוך, בדרך של בנייה ויצירה. פוטנציאל מרגש מאוד".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות