עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
שחקני הפועל חדרה מתאמנים (דוברות המועדון)

שני שחקני חדרה חולים בקורונה, הסגל התאמן כרגיל

שלישי | | 18:44    מאת מערכת ישראל ספורט

מלבד המאמן שרון מימר וחמישה אנשי צוות והנהלה נמצאו חיוביים, כעת נודע כי גם בקרב השחקנים ישנם מקרים מאומתים - תמיר גלזר ורז בוחבוט. הקבוצה תשוב לאימונים והמשחק מול הפועל ב''ש יתקיים כסדרו

הפועל חדרה חזרה הערב לאימונים לאחר שלושה ימים. את האימון העביר צוות המאמנים של קבוצת הנוער: מאמן ראשי רון קלר, עוזר מאמן ירון שיש ומאמן כושר חוסין אגברייה. זה הצוות שידריך את הקבוצה עד לחזרת צוות האימון הקבוע של הבוגרים, שנמצא בבידוד עקב קורונה. גם השחקנים תמיר גלזר ורז בוחבוט, שנמצאו חיוביים, ואסי גומה שמתלונן על תסמינים, לא הגיעו למתחם האימונים כמובן. לפני האימון קיבלו כל השחקנים הנחיות ברורות בנוגע להתנהלותם בעקבות התפרצות הקורונה בקבוצה וההוראות ממשרד הבריאות.

שחקני הפועל חדרה מתאמנים (דוברות המועדון)
חשוב לציין כי המשחק נגד הפועל באר שבע יתקיים כרגיל ביום ראשון הקרוב. מהפועל חדרה נמסר: "משרד הבריאות ומנהלת הליגה אישרו להפועל חדרה לחזור לאימונים. מדובר כמובן רק בשחקנים שיצאו שליליים בבדיקת הקורונה, וללא כל הצוות המקצועי שנמצא חיובי לקורונה. משחק הליגה ביום ראשון מול הפועל באר שבע אמור להיערך כרגיל".

מוקדם יותר נמסר כי "בנוסף לארבעת המאמנים ושני אנשי צוות שהתגלו חיוביים לקורונה, גם שני שחקנים של הפועל חדרה התגלו כחיוביים. כך נודע לאחר השלמת קבלת התשובות של כל שחקני הקבוצה. ללא קשר לתוצאות, שני השחקנים ממילא נמצאים בבידוד החל מיום שישי שעבר, בדיוק כמו כל אנשי הקבוצה. בחדרה ממתינים להוראות משרד הבריאות ומנהלת הליגות בנוגע לשאלה מתי הקבוצה יכולה לשוב לפעילות. בשלב זה הפעילות מושבתת עד להודעה חדשה של הגורמים המוסמכים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות