סימן לבאות? ברצלונה ניצחה 72:79 את ריאל מדרידלידס הביסה 0:3 את אסטון וילה, במפורד כבש שלושערספרופולוס: ''הראנו את האופי שלנו, נלחמנו עד הסוף''בתום הארכה: 87:89 למכבי ת''א על חימקי במוסקבהגרנד סלאם בודפשט: תמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארדאיגוד הכדוריד קבע: מוקדמות אליפות אירופה לא יידחובית''ר י-ם ניצחה 0:3 את כפר שלם, בכורה לירדן שועהמכבי חיפה: 40 דקות לרוקאביצה במשחק אימון פנימימכבי נתניה גברה 0:3 על חדרה, גם מכבי פ''ת ניצחההפועל ת''א ניצחה 0:3 את הפועל ר''ג, האוהדים הפגינו
אצטדיון בלומפילד המחודש (ישי נאמן)

משרדי האוצר הספורט סיכמו על תקציב למתקני ספורט

ראשון | | 12:46    מאת מערכת ישראל ספורט

משרד הספורט קיבל אישור ממשרד האוצר לתמיכה בבנייה ושיפוץ מתקני הספורט, ולפרסום קולות קוראים לטובת המשך ביצוע תכנית המתקנים הארצית. השר טרופר: ''מאות מיליוני שקלים יועברו גם בשנה זו''

משרד התרבות והספורט בתיאום ותמיכה של שר האוצר ישראל כ"ץ, קיבל היום (ראשון) אישור לתמיכה בבנייה ושיפוץ מתקני הספורט, ולפרסום קולות קוראים לטובת המשך ביצוע תכנית המתקנים הארצית. בהמשך יפרסם משרד התרבות והספורט את הקולות הקוראים  לשם הקמתם של אולמות ספורט, מגרשי כדורגל, שדרוג מגרשי כדורגל, שיפוץ ושדרוג מתקני ספורט בכל הרשויות המקומיות לרבות הנגשתם לקהילה ולספורטאים, הצטיידות לטובת הספורטאים ההישגיים של ישראל, הקמה ושדרוג של של מתקנים לספורט עממי.

שר האוצר ישראל כ"ץ: "חתמתי על צו המאפשר את המשך תוכנית המתקנים הארצית מתוך רצון להמשיך, לפתח ולשדרג את תשתיות מתקני הספורט. מהלך זה לא רק יסייע לרשויות המקומיות באופן נרחב, לקיים תרבות ספורט איכותית לכלל הציבור, אלא גם יוסיף מקומות עבודה מקצועיים למשק".

שר התרבות והספורט חילי טרופר: "אני שמח על הסיכום שלנו שיאפשר את המשך הקמה ושדרוג מתקני ספורט לאזרחי ישראל גם בשנה הקרובה. מאות מיליוני שקלים יועברו גם בשנה זו לטובת בנייה ושיפוץ מגרשים, אולמות ומתקני ספורט בכל רחבי הארץ. אנו נמשיך לעשות הכל כדי שהספורט בארץ ימשיך ויוכל לפרוח גם בימי קורונה ואי וודאות תקציבית".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות